Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2779611intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
23 Oct
SATI 297.883AFISARI
160.296VIZITE
144.007V. UNICI
24 Februarie 2009
Anonim intreaba:

Cum aflu daca mai sunt virgina?

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    1 Ianuarie 1970 02:00
    Raspuns anonim:

• 50 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • |< <
    1 - 30 (din 51)
    > >|
  • 10 Mai 2009 13:44
    Brigaela a răspuns:
    Daca ai avut contact sexual nu esti virgina, ce atat complicatie. Virgina e o femeie care nu a avut deloc contact sexual: vaginal, oral, anal, masturbare reciproca, etc.
  • 24 Februarie 2009 22:14
    PsihoSex a răspuns:
    ... Ti-au raspuns deja ai nostri... Dece nu scrii si de ce te mai intereseaza? Vrei... CE? Te-ai protejat? Stii k sunt cateva boli mortale care se iau sexual? Mai bine fa-ti analize ganerale, cretsi, maturizeaza-te si nu mai fa.Prostioare! Mai scrie-ne! Dupa analize, si dupa ce afli... Psiho
  • 24 Februarie 2009 17:53
    kittyalexandra a răspuns:
    Un medic ginecolog iti poate raspunde la intrebarea asta in urma unui control.
  • 24 Februarie 2009 11:13
    tundenana a răspuns:
    laughing...rolling on the floor
    no coment ...cu intrebarea asta m-ai lasat fara cuvinte... si crede-ma greu poate cineva sa ma lase fara cuvinte...
  • 25 Februarie 2009 15:47
    carla a răspuns:
    O fi retorica intrebarea...laughing
  • 24 Februarie 2009 18:50
    Simon a răspuns:
    Scuze...nu vreau sa fiu nesimtit dar chiar m-a amuzat intrebarea, nu stiu cum sta treaba, daca u personal ai avut vreo problema (ori de sanatate ori doamne fereste vreun viol), un lucru e cert...chiar m-a amuzat si chiar nu stiu cum sa raspund la o astfel de intrebare. Sper sa nu fi patit nimic. Bafta!
  • 24 Februarie 2009 15:18
    blonda_suprema a răspuns:
    Pai eu cred ca e destul de evident daca ai intretinut relatii sexuale ca nu mai esti virgina daca nu ai avut atunci esti virgina. De fapt daca ai sangerat in momentul in care ai intretinut relatii sexuale inseamna ca ti s-a rupt himenul si nu mai esti virgina. Daca nu ai sangerat in momentul penetrarii inseamna ca inca ai mai putea fi virgina. La fel se poate intampla si daca te masturbezi cu un obiect.
    Dar cel mai sigur daca vrei intr-adevar sa afli, numai un ginecolog iti poate spune in urma unui consult ginecologic.
  • 24 Februarie 2009 15:17
    bubu_7778 a răspuns:
    rolling on the floor Asta este cea mai tare intrebare pe care am citit-o pe TPU.Mama,cati ani ai? 5? Iti pierzi virginitatea daca ai contact sexual cu un baiat, protejat sau neprotejat, cu orgasm sau fara orgasm.
  • 24 Februarie 2009 10:18
    leluc a răspuns:
    La un ginecolog. In mod normal, ar trebui sa stii fara ajutorul unui medic daca esti sau nu virgina. Daca nu ai avut contact sexual, sau nu a curs sange la vreau preludiu. Deasemenea e posibil sa nu mai ai himen daca ai facut balet, echitatie sau daca ai folosit tampoane intravaginale.
  • 24 Februarie 2009 11:16
    monicaclaudia a răspuns:
    Scuze da citi ani ai? ai avut raport sexual? daca da. 100 % nu mai esti (.
  • 24 Februarie 2009 14:38
    mihalitza a răspuns:
    Incearca la Mama Omidahappy
  • 24 Februarie 2009 11:19
    crisa a răspuns:
    Dai in carti. rolling on the floor
  • 24 Februarie 2009 21:24
    gege a răspuns:
    Parerea mea e ca nu mai esti virgina daca ai avut contact sexual, chiar daca himenu tau mai exista pentru ca e elastic! Inchipuie-ti ca ai contact sexual de 2 ani si himenu tau mai exista, poti zice ca esti virgina? nu cred...bafta cu asta, te inteleg cat de cat:*
  • 24 Februarie 2009 11:59
    Marius20 a răspuns:
    Nu-ti mai amintesti? Cand erai beata si te-ai culcat cu ala? PFF, asta-i cea mai tare intrebare EVER. laughing
  • 24 Februarie 2009 10:23
    anonimvirtual89 a răspuns:
    Daca ai facut sex nu mai esti virgina. daca nu ai facut esti:p
  • 20 Iunie 2011 23:25
    Cerasela001 a răspuns:
    hee hee.

Pai daca te-ai culcat cu un baiat clar nu mai esti!
    Sau poate ti-ai bagat tu degetu nu stiu thinking cel mai bine ar fi sa mergi la un ginecolog si ai sa aflibatting eyelashes.
  • 21 Februarie 2011 00:55
    viky_2470 a răspuns:
    Uffffffffffffffffffffff
  • 24 Februarie 2009 15:32
    Raspuns anonim:
    Imi inchipui ca ai folosit un obiect de aceea nu esti sigura daca mai esti virgina sau nu, iar daca a fost un act sexual inca nu ai cunostintele necesare pentru a iti da seama ce reprezinta sau nu. un consult la un ginecolog iti este de mare ajutor.
  • 8 Martie 2009 00:08
    Raspuns anonim:
    Cunosc un caz a fost violata cand avea 6 ani...de unii mai mari in jur de 14, 15 ani...mai e virgina? nu mai stie sigur... ce s-a intamplat exact fiindca era prea mica.
  • 26 Martie 2009 18:33
    Raspuns anonim:
    Nu stiu
  • 2 Aprilie 2009 16:15
    Raspuns anonim:
    Mare *** daca ai facut sex numai esti daca nu esti.
  • 13 Aprilie 2009 23:09
    Raspuns anonim:
    Lol... o sa iti spun de ce imi pierd vremea pe aceste forumuri stupide...am un prieten de 10 luni si nu am avut un act sexual complet.(adica fara durere sau sange)... dar ce am facu e ceva asemanator numit pettinh(sex fara sex)... dar de astazi nu ma mai doare chiar de loc... vreau sa spun k penisul a intrat in vagin aproape de tot iar pe mine nu m-a durut de loc...
  • 12 Mai 2009 20:00
    Raspuns anonim:
    Daca nu ai facut niciodata sex
  • 16 Mai 2009 10:46
    Raspuns anonim:
    Daca ai avut relatii sexuale fi sigura ca nu mai esti virgina.de asemenea daca te-ai masturbat cu un obiect sau cu propiul tau deget ai sanse sa nu fii virgina sau daca ai practicat sporturi (gimnastica, balet)dar numai tu stii raspunsul. Daca te ingrijoreaza asa tare du-te la un medic ginecolog.
  • 30 Septembrie 2009 12:22
    Raspuns anonim:
    Pai am avut un contact sexual, de fapt era o joaca sau o prostie cand eram mai mica si as vrea sa stiu daca mai sunt virgina?
  • 9 Februarie 2010 12:12
    Raspuns anonim:
    Mia curs sange mai pot fi virgina iubitu meu zice ca da
  • 9 Martie 2010 20:24
    Raspuns anonim:
    Mananca un mar
  • 15 Martie 2010 17:56
    Raspuns anonim:
    Daca nu stii inseamna ca esti o mare bestie
  • 7 Aprilie 2010 23:14
    Raspuns anonim:
    Va rog mult de tot sa imi raspundeti si mie la intrebare

am hotarat sa fac dragoste cu pr meu
    cand el incerca sa mi-o bage pe mine ma durea foarte rau si nu am vrut sa mai continui insa cand m-am uitat imi cursese putin sange.mai sunt virgina? el nu mi-a bagat-o de tot doar putin.va rog sa imi raspundeti la intrebare pentru ca sunt disperata

• 12 Mai 2010 01:23
    Raspuns anonim:
    Vad ca nu doar unii baieti da si unele fete sunt proaste de raaaag... daca nu stiti chestia asta e diferita la fete, unele nici dupa mai multe contacte sexuale nu-si pierd virginitatea, dar daca ai pierdut sange cel mai posibil este sa nu mai fii virgina... cel mai bine ar fi sa nu asculti pe nimeni si sa mergi la un ginecolog.
  • |< <
    1 - 30 (din 51)
    > >|