| maryiusz97 a întrebat:

Cum aflu daca o fata din clasa mea ma place, se uita mereu la mine si cand eram la tabla si faceam ceva ok ea dadea din cap aprobator iar cand reseam imi mai soptea, prin pauze glumim, dar vreau sa stiu daca ma place sau este ea asa draguta ca vrea

Răspuns Câştigător
| deniy a răspuns:

DA,si iar da cu siguranta dar daca ai vreo indoiala de reactia ei ai putea face asa, gasesti un moment in care sa fiti numai voi 2 si ii spui te iubesc direct si daca rade sau te ia peste picior ii spui ca a fost o gluma daca nu, veti fi impreuna, succes...

2 răspunsuri:
| JelLy_3370 a răspuns:

Depinde,poate sa te placa dar in acelasi timp poate sa faca asa doar ca sa vada reactiile tale.na nu stiu ce sa zic

| MetalRocker a răspuns:

LOL! Tu te mai intrebi? Normal ca te place!