| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar fi urmatoarele schimbari la TPU? sa poti sterge postarile printr-un buton,care sa te intrebe dupa aia daca esti sigur ca vrei sa stergi intrebarea,mult mai eficient decat sa o stergi prin mail,sa poti vedea cati oameni(nu si numele)au vazut intrebarea ta,sa poti sa dai un fel de,,like,, la raspunsurile sau intrebarile celorlalti,sa nu i ajute cu nimic,insa sa le arati ca iti place,sa fi atentionat la rasunsuri, de catre cei care se ocupa cu filtrarea lor, ba vezi ca nu e frumos ce ai scris acolo si modifica sau o sterg in 5 min,, asa, useri se educa si li se arata greselile ca sa nu le mai repete pe viitor.Limita de varsta la dragoste si sex(normal ar fi in regula ca si minori sa aiba parte de educatie sexuala, insa fara suparare sunt intrebari foarte dubioase pe acea categorie ) si ultima schimbare, o fereastra mica cu emoticoane ca sa nu fi nevoit sa le faci tastand.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ideile tale pot fi transmise direct administratorilor site-ului. Ti se va raspunde ca au primit solicitarile tale si ca vor avea in vedere sugestiile date, dar nu ti se va garanta ca vor fi puse si in practica (se plang cei care au idei si nu primesc un ecou la ceea ce au gandit). Multe se pot schimba pe site, dar trebuie sa existe si disponibilitatea celor care il administreaza (sper ca se intampla asta).