| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar trebui sa ma comport cu fetele in asa fel incat sa ma placa? Stiu ca trebuie sa fiu original dar vreau niste sfaturi. (am 12 ani)

6 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare sa mai cresti. Cand vei avea in jur de 16 ani vei sti ce trebuie sa faci.
Bafta!

| Gabi_6377 a răspuns:

Nu trebuie sa fii original, ci trebuie sa fii tu insuti si trebuie sa te placa fata pe care o vrei si tu, nu toate fetele din clasa ta.

| StefanStyle94 a răspuns:

Pe la varsta ta le tachinam asa...mai scapam si cate o palma peste fundhee hee. Fa-le sa simta bine in preajma ta, fa-le sa rada, atrage-le atentia, de exemplu:Fetelor, va place mel aia noua a lu' Justin Bieber? si asa pornesti o conversatie.Fi dragut cand e nevoie si o sa vezi ca or sa sara pe tinewinking

| Sophie_6140 a răspuns:

Cel mai bine e sa fii tu insuti, oricat de ambiguu ar suna. Daca incerci sa fii altceva decat cel care esti nu te vei simti confortabil in pielea ta. Doar fii amabil si nu stiu...zambeste-lehappy

| Addah a răspuns:

Doar fii dragut, fa-le sa rada, baga-te in seama, fa-le sa se simta binewinking. Mult succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu prim oara am avot prietena la 11 ani si n-am stiutcum sa ma comport asas ca pe parcurs am inv cum sa ma comport. arata-i tot ce ai mai buni dar nu prea mult