| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa am un orgasm mai puternic la masturbare? Sunt baiat. Fara misto...

Răspuns Câştigător
| p2o3g4a5n6 a răspuns:

Hey! Incearca lubrifiantul si freaca doar capul penisului caci e mai sensibil si o sa ai un orgasm mai puternic. Succes!

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea incerca sa-ti faci un ''vagin masturbator'' hand made, care fiind facut de tine ar putea genera/induce in mentalul tau stari care sa-ti provoace anumite fantezii si astfel si ejacularea si orgasmul sa fie mai intens, mai deosebit. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Abtine-te de la masturbare cel putin o saptamana, dupa te apuci din nou de treaba.

| Lov3Boy a răspuns:

E o intrebare complexa care depinde de la un caz la altul, depinde de factori, incearca sa ai in orgasm cat mai indelungat?> Ar trebui sa iti fie usor esti baiat, depinde de ce anume te excita pe tine mai tare.

| Theodor6x9x6 a răspuns:

Freaca puta de covor.