| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa castig increderea unui baiat de 19-20 de ani care e si genul asa bad boy adica intra in conficte si chestii de genul?

Răspuns Câştigător
| Adrian232 a răspuns:

Intra si tu in grupul lui si arata-i ca si tu poti fi o "fata rea" :d

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Esti buna de p? Daca da, doar stai prin preajma lui si o sa te bage el in seama.
Dar in 2015 o sa revii aici cu intrebarea: m-a luat, m-a tufuf si si-a batut joc de mine si daca cumva sunt norocos sa dau iar de tine o sa iti dau link de la aceasta intrebare sa vezi ca ti-ai facut-o cu mana ta.
Spor la agatat.

| Alcyon a răspuns:

Mai bine stai departe de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eventual cocalar cu tupeu. Cunosc o multime, se baga in toate rah1turile posibile.
La scoala mea suntem clasati pe bisericute, golani, vagabonzeala, pletosi/rockeri, minore, tigani, moldoveni, cei mai mari drogati posibil si cele mai mari furtisaguri ever. Nu iti doresc asa ceva, eu ii vad sunt unii poate hai sa pun frumosi, muschi chestii au cu tine o personalitate okay dar toata lumea ii caracterizeaza in cel mai jalnic mod. Eu zic sa stai pe fundul tau, pun pariu ca se crede smecher si multe alte lucruri, nu zic ca nu ar fi okay tu faci ce simti pana la urma dar mai bine nu.
Mno poate nu este genul acesta dar in Romania cam asta inseamna bad boy.
Daca l-ai fi vrut cu adevarat ar fi trebuit sa iti pierzi timpul in gasca lui de prieteni sa fi-ti legati unul de celalalt gen frate-sora sa il cunosti, sa-i fi alaturi la bine si la rau plus de asta sa ii accepti toate magariile.

| marin81 a răspuns:

Stai departe de asa fenomene

| SmexyBoy a răspuns (pentru marin81):

Adevarat.

| corhaz a răspuns (pentru marin81):

Ce sa zici pustoaicelor care cred ca "golanii " baietasii aia rai care stau in grup de 10 fumeaza beau si se leaga de un baiat care i singur o sa fie cinstiti si le va iubi laughing

| Skilline2012 a răspuns:

Dezbraca-te.

| msKat a răspuns:

Cum a spus si Adrian232 intra in drumul lui... BAFTA

| bobo37 a răspuns:

Daca ai ceva neuroni. fugi cat poti de tare de el