| abc123_5207 a întrebat:

Cum as putea sa ii spun tatalui meu ca am iubit? Nu stiu cum ar putea reactiona. Multumesc!

10 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sincer parintii de multe ori incearca sa para ca nu te inteleg.Eu am vorbit cu matusa mea, si mi-a spus ca ea a avut primul iubit la 14 ani.Deci era o varsta destul de frageda. Ii poti spune pur si simplu, ca ai crescut si ca ai ajuns sa ti la cineva.Sau il poti intreba, ce ar zice daca ai spune ca vrei sa-ti faci un iubit sau ceva de genul asta.

| claus a răspuns:

1. nu ii spui
2. o sa reactioneze urat, asa fac tatii cel mai des - si te va intreba daca ti-a bagat cucu in pasarica si apoi ca te va duce la doctor sa te testeze. si apoi ca il omoara pe ala.
3. va fi un tata bland si va zice: da, fiica mea. adu-l sa ne cunoastem. slabe sanse sa ai varianta asta.
4. va zice: si ce daca? vrea bani? sau ce?
5. va zice: stai jos. de cate ori ti-am zis ca esti minora si ca sunt numa baieti rai care vor sa iti faca rau? de cate ori? in cazu asta iti va da o palma. si apoi va zice: sa nu te mai prind cu el!
6. exista varianta de a o arunca pe mama ta la inaintare. si aici tot slabe sansele. tatii sunt duri la fazele astea. cu baieti care isi baga ceva in munca lor si in fiica lor.
succes, sper sa ai mai mult noroc decat altii:p

dar mai stii, ai putea avea un tata bland care va accepta relatia voastra si va fi de acord cu ea. si veti fi fericiti si veti trai pana la adanci batraneti. amin!

| Catti a răspuns:

La 16 ani nu cred ca ai de ce sa iti faci problemewinking

Dar eu iti spun sa apelezi la mama tawinkinglaughing

La mine la 13 ani au acceptat thinking dar la tine oh go on

Hai ca se poate :*

Bafta love struck

| SteauaNordului a răspuns:

Vorbeste cu mama ta
Va sti cum sa il ia
Ai mei au aflat acu cativa ani de prietenul meu cam cand am implinit 6 luni de relatie.Devenise batator la ochi ca ma tot asteapta cineva in fata blocului.
Pot adopta metoda mea

Răspuns utilizator avertizat
| abc123_5207 explică:

Nu am 11-12 ani, am chiar 16, doar am intrebat, nu trebuie sa vb u asa Alexlicio, va multumesc celorlalti pentru raspunsuri.

| abc123_5207 explică:

Alecslicios, e cel mai idiot mesaj pe care l-am citit vreodata, imi zici si mie ce motiv a-si avea sa mint? incearca sa vb mai frumos daca viitoare.

| SkittlesS a răspuns:

Spune-i nume de alla de maritiswinking

| SkittlesS a răspuns:

Glumeam mai sus binenteles cand il vezi intr-o stare mai buna spune-i direct zic eu...

Bafta!kiss

| BeBeka a răspuns:

Nu e chiar asa rau... Depinde de caracterul tatalui tau...