| efhvbcndjoef a întrebat:

Cum as putea sa ii spun unei fete ca imi place de ea?

Răspuns Câştigător
| Mussette a răspuns:

Ii arati ca-ti place si poate isi da seama si nu mai e nevoie sa-i spui.
Sau ii sui direct ca-ti place de ea, ca-ti face placere prezenta ei, sa vorbesti cu ea s.a.
Dar gasesti si tu un moment potrivit.

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Privind-o in ochi si tinand-o de mana sau mangaindu-i ovalul obrazului...cu cuvinte calde, spuse din suflet, exact ce simti, fara sa te pierzi.

| Mussette a răspuns (pentru greece12):

Ce dragut...cu obrazul! big grin

| greece12 a răspuns (pentru Mussette):

happy
Draguta esti tu si sensibilitatea pe care o ai....foarte draguta!

| Mussette a răspuns (pentru greece12):

batting eyelashes

| neutrino a răspuns:

De ce vrei sa o superi, ai pica pe ea? Ai incercat sa o inviti la un suc si sa-i spui acolo?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca ii spui direct, nu rezolvi nimic, ii cresti ei orgoliul si te are la mana.
Trebuie sa intri in vorba cu ea, sa va imprieteniti, sa petreceti ceva timp impreuna... Apoi, daca vezi ca da semne sa te placa, iti iei inima in dinti si ii spui pur si simplu. Daca vezi ca e indiferenta fata de tine, mai bine renunti la idee.

| Mussette a răspuns:

Multumesc pentru fundita!
*spui big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui ca iti place si gata.

| anonimguy3 a răspuns:

Intr-un mod retard si neasteptat sau in gluma, si dupa ii zici frumos ca nu era o gluma si vezi ce zice. happy

| marin81 a răspuns:

Depinde, de ce sentimente are ea pentru tine/ Daca cat de cat te simpatizeaza, spune-i direct/ Nu mai lasa timpul sa treaca deoarece cu cat trece timpul va fi tot mai greu

| Phini a răspuns:

Direct! Nu te complica...

| msKat a răspuns:

Prin gesturile ei

| Diana1417 a răspuns:

Doar spune ceea ce simti

| Immortal69 a răspuns:

Comunica mai mult cu ea, incearca sa gasesti subiecte interesante nu plictisitoare, dupa o inviti la o "poveste" si printre altele ii zici ca o simpatizezi...