| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa impresionez o fata in momentul in care ii spun ca o plac?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine o impresionezi inainte. Esti pe picioarele tale, dragut, glumet, demn de incredere, nu ai vicii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vrei sa o impresionezi sau sa-i spui ce simti?

| LifeIsColour a răspuns:

laughing Nu prea ai cum sa o impresionezi in momentul in care ii spui ca o placi, eventual sa o sochezi prin cine stie ce tinuta sau limbaj. Daca vrei sa o impresionezi, fa-o inainte de a-i spune ce simti pentru ea, asa ea va asimila mai bine sentimentele tale, avand deja o parere buna despre tine.Fii cat mai natural,arata-i ca stii cum sa te comporti cu o fata,ca esti o persoana de incredere pe care s-ar putea baza oricand si ca nu faci parte din categoria baietilor de cartier,carora le place sa bea, sa fumeze si sa-si piarda noptile prin cluburi sau scara blocului. Daca ea e o fata cu capul pe umeri, matura, care stie ce vrea de la viata, cu siguranta va aprecia un astfel de baiathappy

| dana12848 a răspuns:

Spune-i si dupa arati ca o placi tongue

| Dobrin_Maria_1999 a răspuns:

Dupa ce-i spui, ofera-i cadouri simple dar dragute. Gestul conteaza.

| robi1990 a răspuns:

Sunt milionar, cel mai bun mod! baffta

| ProfanatorulDePensionare a răspuns:

Masturbeaza-te feroce