| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Cum as putea sa ma impac cu o prietena in sensul sa vorbim din nou ca acum ne uitam unul la altul cand trecem unul pe langa altul pe strada si nici nu ne salutam.Tin sa precizez ca nu am nr ei sa pot vorbi cu ea

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te consideri "barbat" asuma-ti riscul de a o opri pe strada pentru a intra cu ea in vorba. In functie de comportamentul ei din acel moment vei putea sa-ti dai seama daca mai poate exista ceva intre voi sau daca totul este terminat definitiv. Succes!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai numarul ei nu vad sa iti fie prietena.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Pai cand o vezi cere-i numarul de telefon.