| ChrisHarrison a întrebat:

Cum as putea sa recapat un baiat pe care practic l.am pierdut, el spune ca tine foarte mult la mine, dar ii este frica sa nu. l ranesc.[Vrea demonstratii de iubire din partea mea]. Raspunsuri cat mai sincere, va rog.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Promite-i ca nu o sa-l dezamagesti. Tu sti cu ce ar trebui sa-l surprinzi, tu sti ce sa-i faci ca sa-i recapeti increderea. Vorbiti mai mult, arata-i ca te-ai schimbat si ca nu vrei sa iti bati joc de el. Da-i de inteles asta si prin vorbe, pentru ca prin fapte... ce ai putea sa faci daca el nu-ti acorda o sansa?

6 răspunsuri:
| andree_5411 a răspuns:

Spune-i ca daca iti va da o a doua sansa, va vedea ca te-ai schimbat si ca ti la el cu avedarat, ca simti ceva pentru el si ca nu il vei mai rani. da tine la tine foarte mult, precum predinte, va risca si iti va da o a doua sansa.
ca dovezi de iubire...
dimineata il poti suna sau sa ii dai mesaj tu prima.hm.sa ii faci un cadou frumos de ziua lui, sau de valentine`s day... o poza cu voi in rama.sau un papitsoi cu doi ursuleti indragostiti.
cam astea ar fi.
succes.

| DeeDee a răspuns:

Lol...mai nou sexul se numeste "demonstratii de iubire".
Daca l-ai ranit in trecut cere-ti iertare; sa-i fii fidela, sa nu te uiti dupa alti baieti. Sa ii cedezi din timpul tau liber si sa ii pregatesti mici surprize. Nu stiu ce sa zic.

| dariaelena a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa fi cat mai sincera cu el si sa ii arati ce simti:X...

| Alexandrina_1467 a răspuns:

Nu-i demostara nimic, el este biata el trebuie sa vina cu demostratile nu tu.
Asteapat el sa faca primul pas daca tine la tine!

| ChrisHarrison explică:

Am mai gresit de foarte multe ori fata de el, mi. a dat nu numai o sansa ci 7 :-J si am calcat stramb fara sa vreau... ii este frica ca tot el va avea de suferit...

| ChrisHarrison explică:

El mi. a demonstrat ca tine intr.adevar la mine, are 19 ani si m. a protejat intotdeauna, este singurul baiat care mi. a spus ca nu vrea sa-mi incep viata sexuala la varsta mea si ca ma asteapta, mai multe. Eu sunt cea care nu a demonstrat nimic si nu stiu cum s. o fac.