| Cineva91 a întrebat:

Cum ati descrie partenerul/a ideal/a?

6 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

O fata timida,greu de cucerit,zambitoare,draguta,sentimentala,emotiva,romantica,sa aiba un suflet bun,sa aprecieze ceea ce i se ofera(nu ma refer la partea materiala),sa fie fidela,sa putem discuta orice, sa ne ajutam, sa fie exact cum sunt eu mai bine...

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Înalt,brunet,cu ochii albaştrii.Sufletist şi cu simţul umorului.Serios şi responsabil.Capabil să ofere protecţie şi siguranţă unei femei.Şi să mă iubească. Restul vine de la sine.

Răspuns utilizator avertizat
| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Chipes, dragut, de gasca, de treaba, comic, tupeis, desptept, sensibil, romantic.

| Cineva91 explică:

Cand am spus,, ideal'' ma refeream strict la fiecare in parte, nu am spus-o in sensul de partenerul perfect.Sa dau un exemplu:pentru mine e ideal sa fie 20 de grade afara iar pentru tine e ideal sa fie -10 grade afara.Bine asta a fost un exemplu aiurea.M-am exprimat destul de bine cand am spus,, ideal'', adica si cuvantul spune totul.Idealul e diferit pentru fiecare in parte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa il iubesc si sa ma iubeasca. Nu trebuie mai mult! love strucklove strucklove struck