| anonim_4396 a întrebat:

Cum bag pozele in calculator din telefonul Alcatel OT 710?
Am USB pe care il bag in telefon apoi in calculator si imi apare pe ecranul telefonului:
Stocare in masa
Camera Web
Port COM!
Am inteles ca trebuie sa apas pe primul, dar dupa ce apas Zice `Efectuat`
Daca ma duc la poze nu merge sa le trimit! Cum sa fac?
Funda, Vot si Tot ce vreti voi! Raman datoare!

2 răspunsuri:
| Maryna78 a răspuns:

Am si eu telefon ca al tau. ca sa descarci pozele trebuie sa ai card in tel.conectezi cablul USBin telefon si calculator si dai apoi intri in my computer si le vezi acolo.

| alexutz17 a răspuns:

Pai trebuie... daci dupa ce apesi pe 1 du-te la poze si descarcale pe toate... poate asa merge ca la mine tot asa a facur >big grin