| Xulescu006 a întrebat:

Cum cochetezi decent cu un baiat?

6 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

In primul rand, respectă-te!
Si nu uita, trebuie sa dai dovada de clasa, eleganta si o atitudine increzatoare.

| neutrino a răspuns:

Cu decenta si intelepciune!

| Mussette a răspuns:

Gandind inainte de a vorbi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Discutand orice,cu cuvinte frumoase elegante,tinuta demna, comportament frumos, respect si sinceritate. fara vulgaritati, fara pipaieli si bajbaieli, si alte chestii care te decad in fata lui a lor a baietilor.trebuie tinui la respect, deoarece, cand sant tineri, sant cam blegi.

| Leerix a răspuns:

Nu trebuie sa te invatam noi asta, trebuie sa descoperi singura!

| Xulescu006 explică:

Mai exact?