| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Cum convingi o fata sa faca sex anal? si daca sunt fete pe aici, imi pot spune daca au facut si cum a fost? intra mai greu prima oara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E nașpa! Spune-i doar că dacă simte ca nu merge, te vei opri și nu va merge, îți zic sigur laughing) e nasol, nu-mi place, e prea strâmt, e cu durere, de fapt nu neapărat durere dar e discomfort.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideea sexului anal este greu de digerat la toate fetele, zona este destul de murdara, actiunea este dureroasa si in plus, sfincterul anal odata deflorat, nu mai tine fecalele inautru, fiind nevoita in timp sa poarte un dopulet de poponet.
Oare nu este mai placut sa faci sex vaginal decat anal?
Pana nu esti tu pus in situatia aia sa simti in prorpriul anus acel madular, nu cere nimanui sa faca asta pentru tine, daca nu se ofera de buna voie!

| ZappyTV7 a răspuns:

Intreaba-ti parintii!