| narufan1 a întrebat:

Cum convingi un baiat sa faca sex?

Răspuns Câştigător
| Wihox a răspuns:

laughing Nu trebuie sa-l convingi. La puberate baietii si scuza-mi expresia, ar *** orice. Doar spune-i laughing

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

1: daca esti fata si incerci sa convingi un baiat sa faca sex, inseamna ca ai un palmares mai tare decat Steaua si asta pentru tine nu cred ca ar fi o problema chiar daca varsta ta e de 12 ani.

2: daca esti baiat, frate nu stiu. sunt impotriva relatiilor de acest gen si nu vreau sa te incurajez.

| ombladon a răspuns:

Nu-i mai raspundeti ma, ca puta asta nu are mai mult de 8 ani...

| ZEU93 a răspuns:

Daca nu vrea sau esti prea urata sau ai dat de un gay. De obicei nu trebuie sa convingi un baiat, e invers

| Liviucu a răspuns:

Ii furi playstationul sau il ameninti ca ii stergi contul de Metin... laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie sa te imbraci frumos si sa stii ce sa ii spui happy cuvinte dulci, imbracaminte sexy. Apoi o sa vezi ca totul vine de la sine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| anonimguy3 a răspuns:

Nu am auzit asa ceva pana acum laughing))) poate la fete laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| YummyDkRich a răspuns:

E gay clar

| Violeta15 a răspuns:

Daca nu vra inseamna ca nu te place...