| username_4398 a întrebat:

Cum credeti ce simt barbatii care nu pot avea copii? Iar femeile?

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Cred ca se simt foarte........tristi.

| Encore a răspuns:

Din punctul meu de vedere ca baiat thinking nu stiu nu prea as vrea copii... dar daca ar fi ar fi naspa sa nu pot avea, poate imi schimb in timp planurile tongue Pentru o fata cred ca este mult mai naspa sad

| canarita a răspuns:

Pai eu una nu am copii, nu am facut avorturi, etc, nu reusesc sa raman gravida...atata timp cat nu doresc acum copii nu ma ingrijorez dar daca voi dori mai tarziu... oricum se pot infia copiii, daca nu-i poti avea...cunosc oameni care au facut-o si nu e nicio diferenta...

| cribus a răspuns:

Parere mea e ca fara copii nu esti un om implinit ...cand esti tanar spui nu vreau copii dar cu timpul fiecare isi doreste...

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Multi spun.,, nu vr copil nu vr copil" pentru ca stiu ca pot avea. dar sunt eu sigura k daca nu ai avea km sa faci. iti doresti enormwinking

| just.for.you a răspuns:

Cred ca rau pentru ca fiecare vrea sa isi lase mostenire o parte din el in viitor! dar pana la urma ei pot adopta un copil pe care sa il iubeasca ca si cum ar fi al lor!:X

| adrian91 a răspuns:

Adevarul e ca orice om ar vrea sa aiba copii (aproape orice om).
Nu cred ca este tata care sa nu is fi dorita un baietel care sa ii duca numele in continuare, sau o mama care sa aiba o fetita sa o ajute la curatenie, la spalat...
(sa zicem ca ai 30 de ani mergi undeva la picnic sau intr-o excursie cu prieteni de varsta ta, si vezi ca ei au copii se joaca frumos zburda ca niste miei big grin si te gandesti ce frumos era daca aveam si eu 1, 2, 3).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii nu pot avea copii, asta sigur. Doar femeile, barbatii contribuie putin la inceput, in rest e treaba femeii big grin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum credeti ce simt barbatii care nu pot avea copii? Iar femeile?

| elisa_2627 a răspuns:

Linistiti, iar femeile fara dureri de cap.Cine are sa-i traiasca, cine nu, sa nu-i doreasca.