| huideni1845 a întrebat:

Cum de le ia atata timp actorilor porno sa ejaculeze?

pastile este raspunsul?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Experienta

| firelord66 a răspuns:

Pastile in primul rand dar si experienta smug

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai impresia ca totul e filmat o singura data? Un film de il vezi tu ca dureaza 20 min e filmat probabil intr-o zi intreaga, cine stie de cate ori ejaculeaza intre timp

| RAY a răspuns:

Daca te uiti atent vei vedea ca imaginea nu e continua e de multe ori taiata adica sunt foarte multe filmari puse una peste alta si desigur experienta, pastila, minuni de asta, totusi dupa ejaculare nu cred ca pot face mult sex pentru ca ne simtim obosti dupa ejaculare nici nu se mai scoala din cauza acelui hormon

| Emilian65 a răspuns:

Actorii porno intarzie ejacularea, deoarece folosesc anumite subtante care produc fenomenul de intarziere a ejacularii.

| corolav a răspuns:

Nu e vorba de nici o experiență.
Fals!
O ejaculare normală, a unui bărbat, oricît de „armăsar" ar fi el, poate dura între 3 și 5 - 6 minute. Dovedit prin foarte multe experimente teste medicale.
Ceea ce vezi tu în filmele porno sînt doar filmări făcute de „n" ori, care să tragă de timp și să lase impresia unor hipermasculi.
Destul de realist răspunsul lui „ suntserios".

| grab a răspuns:

Daca ai stii tu cata regie e intr-un film d-ala si cata echipa se ocupa de scula unui actor ca sa o faca sa arate si sa se comporte ca la carte...

| NameHarris a răspuns:

Pastile sau pur si simplu fac sex inainte sa inceapa filmarile nu este tot una sa fi la primul numar sau la al 3-4winking

| ColyR a răspuns:

Si mai sunt niste spreiuri pe care le dai pe varful penisului

| SouyeyLamoe a răspuns:

Cred ca sunt castrati.

| AwesomeDave a răspuns:

De fapt adevarul ii ca ei nu se mai excita de la o vreme si de aceea nu ejaculeaza asa repede.