| Erikaerica a întrebat:

Cum e cand faci prima oara sex?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Depinde de morfologia "pasaricii" tale deoarece largimea canalului vaginal poate sa difere foarte mult de la unul foarte ingust la unul suficient de larg. Conteaza foarte mult dezvoltarea ta fizica, fiindca aceasta influenteaza de obicei decisiv marimea vaginului tau. De asemenea depinde de grosimea penisului, de experienta sexuala a partenerului, dar si de modul lui de a se comporta, etc.etc. Deoarece exista multe variabile de natura obiectiva cat si subiectiva, si durerea resimtita in momentul dezvirginarii poate fi atroce sau suportabila. Dar de obicei dezvirginarea de regula nu ofera nici placere (mai degraba durere) si nici senzatii de satisfacere. Ti-as dori ca tu sa ai parte de o dezvirginare usoara si placuta!

7 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Scump

| Violleta2022 a răspuns:

Diferit pentru fiecare!

| Emilian65 a răspuns:

Excelent! Incearca si tu si ai sa vezi cum este.

| pufulescu a răspuns:

Prima oara e nasol! Mie ca baiat nu mi-a placut fiindca mi-a murit la intrare, daramite fetelor!
In majoritatea cazurilor dezvirginarea este cu durere, la fete.

| MarianaNiculescu a răspuns:

Depinde de tine

| CetateanulFrantuzit a răspuns:

Cu siguranta nu ca atunci cand ai face pentru niciodata