| Ecbert a întrebat:

Cum e prima data cand faci sex? E dureros cand ata se rupe?

Răspuns Câştigător
| xYumex a răspuns:

Nu ti se rupe ata prima oara cand faci sex. Ti se rupe ata doar daca partenera ta nu e suficient de excitata si nu este uda. Cel mai important inainte de sex este preludiul ( mangaieri, atingeri, sarutari ), pentru ca fara preludiu, fata nu se simte bine si nu se uda. O fata cand se excita ii iese un lichid de acolo de jos. Si fara lichidul ala nu aluneca deloc, iar sexul in loc de placere, provoaca durere. De asta femeile peste 40 de ani folosesc lubifriante cand fac sex ca sa alunece pentru ca ele nu se mai pot uda. Deci daca stii sa o exciti destul cat sa se ude tie n-o sa ti se rupa ata si n-o sa te doara nimic.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Frenul adica "ata" se poate rupe cu totul accidental si doar in cazul unui sex extem de violent. In general majoritatii barbatilor activi sexual dar care nu au practicat sex "extrem" sau anal, frenul le ramane intact toata viata, poate putin intins/alungit (spre sfarsitul vietii sexuale) mai ales in cazul celor care au avut o viata sexuala indelungata si extrem de activa. In nici un caz un barbat nu-si va pierde "virginitatea" prin ruperea intentionata sau accidentala a frenului. Este o gogorita aiurea, laughing inventata de niste imbecili care sunt si retardati.