| AnniElla a întrebat:

Cum e prima data fetelor?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De neuitat!
Orice vei face,momentul asta nu-l vei uita intreaga viata.
Asa ca,asigura-te ca ai langa tine persoana potrivita, ca esti pregatita si ca nu vei avea motiv sa regreti pasul facut.
Pentru ca "prima data", se intampla doar o SINGURA data!

| stejara2 a răspuns:

Poate fi super daca o faci cu iubitul, care va sti sa te respecte pentru ceea ce ii oferi, sau sa fie ceva banal daca o faci cu un oarecare, doar din simpla curiozitate! Doare daca ai himenul ceva mai rezistent si daca partenerul nu te pregateste suficient, daca nu reuseste sa te excite cum trebuie.
Si fiind prima data, ar fi indicat sa fie asa cum trebuie, fara graba si mai ales sa fii sigura ca vrei sa faci acest pas!

| dia200 a răspuns:

Nu ii asa de groasnic cum se spune, adica da doare destul detare.si am auzit ca curge si ange da daca ai noroc nu-ti curge miede exemplu nu mi-a curs deloc. bine trebuie sa ai siunbaiat care sa stie cum sa te facasa nu iti fie asa de fica

| yooo123 a răspuns:

Depinde! la mine a fost foarte frumos! durere foarte putin! e eva care nu se uita niciodata dupa parerea mea! acum depinde cu cine o faci si cum se comporta cu tine in timpul actului sexual! sa fie atent sa nu se grabeasca! sange mie nu mi-a curs acu depinde de organism si cum face el ca dizvirginare sa fie mai placuta sau neplacuta:X

| shopaholic a răspuns:

Prima oara e dureros, dar daca ai norocul sa dai de un tip care stie sa te comporte cu tine e mai bine. cu toate astea e prima data si nu cred ca o vei uita toata viata asa ca gandeste-te bine cu cine o faci sa nu regreti dupa. pupici si ai grija :*