| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci dragoste prima oara?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde de partener. Poti ramane marcat pe o perioada destul de lunga.In bine sau in rau.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pai hai sa vedem

| neutrino a răspuns:

Sexul se face, nu dragostea. Dragostea se traieste. Este ca o poveste frumoasa.

| Emilian65 a răspuns:

Este minunat, daca dragostea se face cu acordul celor doi parteneri.

| Sxx a răspuns:

Întreabă pe cineva... experimentat laughing)

| devor a răspuns:

E superb cand faci dragoste cu cel pe care il iubesti, dragostea adevarata asta e

| annaaaa a răspuns:

Paii prima oara si a doua urat... Te doare curge sange etc. A doua oara nu e asa rau. Apoi cam a treia oara e dragoste adevarata. Bine daca si iubesti aceea persoana!

| Asasa_Sasas_1975 a răspuns:

Bine

| SilverGica a răspuns:

E ca la dentist, doar ca nu te gadila la dinti, te gadila mai jos