| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa faci sex pentru prima oara?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Depinde cu cine o faci..., la ce varsta..., daca esti fata sau baiat...
Un baiat isi poate incepe viata sexuala cu o tipa mai mare decat el..., care sa nu fie neaparat prietena lui.>poate fi placut impresionat...sau dezamagit de sine..., de ea...
O fata, daca alege sa se daruiasca iubitului ei, fiind sigura si asigurata de toata dragostea lui, poate simti un usor disconfort., durere, dar tandretea lui, soaptele lui ii pot face placerea mai mare decat durerea!

226 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La o fata virgina cand face prima data sex e adevarat ca ii iese sange?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am incercat de mai multe ori dar cand urmeaza durerea ma retrag. e placut si fireste excitant preludiul dar cand urmeaza faza urmatoare doare:-&

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andutza cum e sa faci sex?
:d vreau si eu sa fac rad mi cam frica dar ma si mananca :d tie ti-a placut can ai facut sex cu a fost pentru pri ma oara spunmi vru idiu la tau poti sa mi-l dai plz varu sa vb despre sex vreau sa fc si eu:d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Calmati-va fratilor, o sa vedeti fiecare...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te simti timid, dar a2-a a3-a oara trece. E ceva foarte nou (baiat 18 ani)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos dar dureros

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E super mi-a placut!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci am 14 ani si iubitmiu vrea s-o facem`! ce sa fac?
mie cam frica de consecinte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Super tare chiar mi-a placut sa fi vrut safac de la 8 ani acum am 13 si e grozav super si sfartuiesc pe toata lumea sa faca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place de o fata, ia nu doreste sa facem sex cum sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cind fata e virgina, cu capul nu sta bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt baiat am 15 ani, prima oara e un pic dureros, esti timid dar dupe vreo 2-3 ori trece eu mi-am pierdut virginitatea la 14 ani, dupa aia am mai facut sex de vreo 2 ori. Fireste cu prezervativ. Poate ca am reusit ca aret mai in varsrta decat sunt. Mult succes la toti. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm...trebuie sa ai grija cu cine faci...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca in timpul sexului ai ciclu menstrual?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce misto

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Haaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va place sexul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La inceput o sa va doara dar daca il iubiti/sau o iubesti nu prea are ce sa va doara. Dar fetelor sa nu faceti sex ca va pierdeti virginitatea si o sa le dati baietilor virginitatea si o sa para tare rau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa ramii insarcinata dupa primul act sexual daca nu te protejezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nasol si dureros

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poii`. sincer nu este asa dureros` incat imi imaginam`. dar. depinde cu cine o faci`happy love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu am intrebat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul din prima oara e cel mai bine si mai dorit!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai eu vb cu mama orice simi spune sa fiu calma ca o dt si o dt tot faceam nu? logik dau un sfat nu va speriati xa nu muriti:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de dorinta ambelir parteneri

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti presat de catre cei care vorbesc permanent despre sex. Te gandesti in sinea ta: "trebuie sa incerc si eu ca sa vad cum este". Este greu, insa va trebui sa gandesti cu propria ta minte si sa faci numai ceea ce vrei tu sa faci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima data am facut dragoste cu prietenul meu cind eu aveam deja 19 ani.Nu regret nimic, mi-a placut foarte mult.Cu toate am avut multe emotii, dar totul a trecut. Am inceput sa fac sex la o virsta destul de normala ceea e esential...