| TM6524 a întrebat:

Cum e sa faci sex prima data pentru un baiat?

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Prima data pentru un baiat e foarte confuz... Intri acolo crezand ca esti amantul suprem, dar de fapt e totul destul de aiurea... straight face

2 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Aiurea,dai ca boul din cur si nu intelegi nimic ce se intampla acolo.

| adrianmatei a răspuns:

E o experienta de neuitat pentru unii, iar altii isi doresc sa uite acea "prima data". Incearca si ai sa vezi, toti cei care ne-au facut pe noi au incercat, si asa mai departe.Tu de ce nu?