| anonim_4396 a întrebat:

Cum e un french kiss?

Răspuns Câştigător
| JayLeno a răspuns:

Divinhappy

8 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

E denumirea pentru sarut cu limba... adica un sarut in care nu se ating doar buzele voastre, ci si limbile...

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sarutul frantuzesc / adica mai profund, care depaseste bariera buzelor. Totusi eu zic ca vei afla singura/singur cand vei fi mai mare.

carla
| carla a răspuns:

Cand o sa fii mai mare..sigur o sa incerci.happy

| volt a răspuns:

E dulce ca mierea

| Bianca26bb a răspuns:

Nu stiu inca, insa cred ca este o fantezie love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catifelat si delicat

| roxana_2871 a răspuns:

Sincer cand a trebuit sa ma sarut frantuzesc am refuzat de rusine ca nu stiam sad... iar prietenul meu era expert happy...atata stiu ca este limba in limba dar mie mise pare scarbos happy

| memyselfandi a răspuns:

E una dintre modalitatile cela mai frumoase de a declara iubirea... cu ajutorul lui iti poti da seama daca intre voi exista chimie, atractie. poate fi foarte placut daca te potrivesti cu acea persoana sau dinpotriva, poate fi cel mai negru cosmar pe care sa iti doresti sal poti uita... asa ca ai grija cu cine il incerci :p