| anonim_4396 a întrebat:

Cum este sarutul french`? Adica [virgula] cu limba`? Stiu ca sarutul vine de la sine, dar cum se face ca ajungi cu limba in gura partenerului? Cum se procedeaza? Si cum a fost cel mai frumos french kiss din viata voastra`? >:

Răspuns Câştigător
| Sp1kE a răspuns:

Cum sa iti explic, e o senzatie placuta si vine totul din inima daca iubesti persoana respectiva, nimeni nu te poate invata daca tu asta vrei sa sti.Pare greu pana incerci, iar cand vei incerca sa nu iti fie frica (nu are de ce, doar te joci cu limbutza un gura partenerului/partenerei)Si cel mai frumos french din viata mea a fost acum 3 ani Pot sa spun chiar primul cu o fata foarte draguta cu care si acum sunt si pot spune ca a fost magic, nu as lasa-o pentru nimic in lumewinking

1 răspuns:
| nicaruaga a răspuns:

Nu iti bate capul, daca vei sta sa te gandesti la asta, iti garantez ca o sa iasa oribil. lasa sa mearga de la sine si o sa fie foarte bine, si o sa o faci si fara sa iti dai seamawinking