| miki_6623 a întrebat:

Cum excit o fata care nu e cu mine?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Cauta pe google zonele erogene ale unei fete, insa nu o sa-ti fie usor tinand cont ca nu esti cu ea. :]

| Anet a răspuns:

Pai incepi prin ai explica ce iai face daca ai fi cu ea, dar trebuie sa te pricepi la jocuri de cuvinte si sa nu ai retineri, fiindca daca esti inhibat o faci si pe ea la fel si nu cred ca o sa o mai exciti atuncitongue

| rony a răspuns:

Prin messenger.Cu cuvinte alese.

| Sexualitate a răspuns:

O faci să se gândească la tine!

| Sexualitate a răspuns:

Hei, băiatul se referea la o fată care NU E cu el!

| ciocolata_expirata a răspuns:

Când eşti cu persoană cu care îţi doreşti să fi intimă, o poză este cel mai bun lucru. Ei bine, cu Skype poţi fi mai precaut. Dar o imagine durează mai mult timp. Iar când eşti singur şi devi excitat, pozele sunt foarte la îndemână. Daca nu e inhibată, poate iti trimite si ea. Enjoy

| Apm a răspuns:

Te lingi pe sprancene...