| Albãstriţaxx a întrebat:

Cum exciti un baiat in timp ce va sarutati? big grin

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sarutul in sine,e un motiv serios de excitare a oricarui individ, asa ca n-ar trebui sa-ti faci griji.
Daca tii sa-l innebunesti total, il poti mangaia in timp ce il saruti, dar ce e prea mult strica si nu stiu cum va reactiona bietul baiat pe urma, deci ramai doar la sarut...

| motherfuckerstyle a răspuns:

Nu e nevoie sa faci nimic, saruta-l pasional.

| ywar a răspuns:

Orice sarut ii va provoca o... trezire din adormirea simturilor. Baietii in general sunt usor de starnit. Dar, caci exista un dar: cum spunea minunata greece12, care-i femeie in toata firea... un baiat lasat la stadiul de sarut si intaratat va avea probleme, dureri la urmatoarea sarutare happy Deci e decizia ta ce-i faci numa' nu il pune pe jar ca daca il lasi neterminat iese nasoool!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Il saruti pe buze dupa te indrepti usor spre gat in timp ce-i bagi mana pe sub tricou sau curea. Faci asta doar daca esti acasa, daca esti in parc sau intr-un loc aglomerat nu-i bine, ca-i provoci o erectie baiatului.Si stii, baietii nu sunt ca fetele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii mangai la oua. Baietii se excita numai cand iti vad degetul mic de la picior laughing

| NameHarris a răspuns:

Eu nu ma excit cand sunt sarutat! doar cand ma saruta pe gathappy

| paezi a răspuns:

Daca te place se va excita oricum intr-un fel sau altulwinking