Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2743432intrebari
Ultimele intrebari
StarShinerS
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
31 Aug
SATI 257.277AFISARI
115.358VIZITE
101.787V. UNICI
6 Ianuarie 2012
IngridGenDăăăă intreaba:

Cum fac sa sterg mesajele de pe facebook? Funda [scuzati categoria]

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    6 Ianuarie 2012 12:31
    LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Mersi!:*

• 19 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 6 Ianuarie 2012 11:25
    LaLaLaLoveAlex a răspuns:
    Cum ai intrat pe Facebook, vei vedea in partea stanga sus, deasupra numelui tau 3 casute! Dai pe cea din mijloc, apoi Afiseaza toate mesajele. Apoi in dreptul fiecarui mesaj mai in dreapta vei vedea un X (arhiveaza) si dai click. Bafta
  • 6 Ianuarie 2012 11:22
    FyllPistruiatu a răspuns:
    La mesaj in cltul din dreapta sus exista un "x"-ulet mic. Dai click pe el si gata.
    Funda?
    6 Ianuarie 2012 11:38
    IngridGenDăăăă explică (pentru FyllPistruiatu):
    Va multumesc pentru raspunsuri, dar nu este asa. Desi le arhivam si nu ne mai apar la mesaje, ele tot sunt iar daca dam sa vedem mesajele arhivate tot ne vor aparea. Am descoperit intre timp cum se pot sterge definitv mesajele de pe facebook. Va multumesc oricum>big grin
    6 Ianuarie 2012 11:49
    LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):
    Hmm. pai spune-ne si noua laughingbig grin
    6 Ianuarie 2012 12:08
    IngridGenDăăăă explică (pentru LaLaLaLoveAlex):
    Pai te duci la afiseaza toate mesajele si dupa te duci pe mesajul pe care vrei sa il stergi, il deschizi si in dreapta sus va fi o casuta pe care va scrie "Actiuni", dai click si alegi optiunea "Sterge mesajele".happy
    2 Februarie 2012 11:07
    Geo_George_1959 a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):
    Multumesc frumos mi-ai salvat casnicia!
    2 Februarie 2012 11:19
    IngridGenDăăăă explică (pentru Geo_George_1959):
    Ma sperii. worried
    24 Februarie 2012 00:40
    Ionela_Oana_1992 a răspuns (pentru FyllPistruiatu):
    Mersi mult
    8 Aprilie 2012 11:17
    Nu stiu ce ma faceam fara tinelaughing...ma bucur ca ai postat asta:*
    11 Aprilie 2012 10:18
    Imi pare bine ca ti am putut fi de ajutor.:*
    30 Martie 2014 13:09
    Naidure a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):
    De ce sa-ti stergi contul de facebook cand poti face bani cu el http://likesplanet.com/register.php?ref=cristodulo inscriete si nu ai sa regrati. Eu am facut deja 10 euro
    - Ascunde conversatia (9 răspunsuri)
  • 7 Decembrie 2012 06:58
    dork a răspuns:
    Http://vainvat.eu/cum-stergi-mesajele-de-pe-facebook/ aici ai un tutorial unde cum sa stergi mesajele de pe facebook
  • 7 Decembrie 2012 06:59
    dork a răspuns:
    Http://vainvat.eu/cum-stergi-mesajele-de-pe-facebook/ aici ai un tutorial si poti invata cum sa stergi mesajele de pe facebook.
  • 1 Octombrie 2012 19:45
    jasmyn1superba a răspuns:
    Buna,intri pe pagina ta de facebook apoi intri la mesaje unde iti apar toate persoanele cu care ai vorbit, ca sa le stergi dai clic pe fiecare persoana cu care ai tinut o conversatie iar sus in dreptul numelui acelei persoane iti apare doua casute, una unde scrie mesaje si cealalta casuta unde scrie actiuni, dai la actiuni si vezi ca scrie dai acolo si te intreaba daca vrei sa stergi toata conversatia si asa faci la fiecare si nu-ti mai apare nici un mesaj
  • 6 Octombrie 2012 15:31
    Tica_Nico_1986 a răspuns:
    Sterge toate mesajele
  • 6 Martie 2012 10:41
    Am inteles cum sterg un mesaj. Dar cum fac sa le sterg pe toate deodata? nu asa pe rand
    23 Martie 2012 08:45
    Nu se poate...
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 18 August 2013 22:44
    Joseph_Johnny_1995 a răspuns:
    Gresiti toti, arhivarea inseamna ca inca il pastreaza. Sa il stergeti de tot cand deschideti conversatia mergeti la "Actions"(Actiuni) si dupa dati "Delete Conversation"(Sterge Conversatia) si aceasta va fi stearsa total. Nu mai ramane nimic. Ce dati voi "Archive" ramane la "More" si "Archived" si le vedeti pe toate. Alea cu "Archive" doar le ascunde nu le si sterge. Success!
  • 5 Septembrie 2012 22:21
    Mersi...