| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci ca erectia sa tie mai mult?

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

Sunt anumite plante sau exercitii pentru asa ceva! Amesteca: Cimbru, napraznic, ghimbir, cuisoare in cantitati egale mai putin ghimbiru si cuisoarele, le bagi in rasnita si le faci pulbre, iei cate o lingurita inainte de masa cu 30 min de 3 ori pe zi sub limba ( ti 2 min) si o inghiti cu un pahar cu apa in care ai pus tinctura de telina, le gasesti pe toate la plafar! Te ajuta la erectie si sa te tina mai mult in pat, dar tot mintea controleaza totul! Mai sunt si exercitiile Kegel care la fel te ajuta! Succes!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci exercitiile kegel din youtube

| mihai69 a răspuns:

O pui în ghips.

| CinevaNou a răspuns:

Infigi un bat in ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am ajuns la asa ceva prin yoga. Pot sa o tin cat vreau cand e sus, dar nu o pot ridica prin puterea vointei. In plus pot sa intarzii ejacularea (in anumite limite, nu oricat). Din pacate nu pot sa iti spun care anume practici mi-au folosit in acel sens, rutinele mele aveau scop de autocontrol mental, cresterea energiei si reducerea imbatranirii.

| SkepT a răspuns:

Te masturbezi inainte sa faci sex.