| Behappy142 a întrebat:

Cum faci diferenta dintre un baiat care vrea sa.ti fie prieten si un baiat care vrea mai mult decat o prietenie?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru a vrea mai mult, trebuie in primul rand ca cei doi sa fie prieteni, iar o prietenie se "coace" in timp. Daca baiatul, sau chiar fata, doreste mai repede sex, aceasta se numeste aventura.

| SkyPilot a răspuns:

Cei mai multi baieti vor mai mult decat o prietenie. Odata cand sunteti numai voi doi, lipeste-te de el si ai sa afli. Daca intrebi aici, sunt convins ca te-ar interesa baiatul asa ca nu ai nimic de pierdut.

| Danysan a răspuns:

Daca vrei sa stii asta trebuie sa petreci cat mai mult timp cu el.Totu se rezuma la atingeri, cuvinte, cat de interesat e de tine, daca te ia in brate. Daca iti face complimente.seara faina.

| grab a răspuns:

De obicei baietii nu abordeaza fete doar pentru a si le face amice. ala care zice asta ori e prost ori s-a saturat de zdrente.
cel care te vrea ca partenera te curteaza cum stie si el mai bine, cu forta sau cu impresionatu.

| Skilline2012 a răspuns:

Baietii vorbescu mult cu faca respectiva, nu exista baieti care sa stea sa vorbeasca cu o fata la fel de "atenti" la conversatie daca nu o plac, dandu-le raspunsuri seci sau intarziate.