| AnonimulNr2564 a întrebat:

Cum faci o fata sa te placa.

Răspuns Câştigător
| alina_iulia a răspuns:

Bag de seama ca tie iti place o fata si vrei ca si ea sa te plac pai sa vad cu ce te pot eu ajuta.Pai depinde vasta pe care o au ele daca este mai mica nu inseamna ca este mai proasta ci din contra alea mai mici au mai multa experienta deoarece toti baieti considera ca sunt (la mod general vorbind" incepatoarewinking
cele mai experimentate sa zicem sa stii ca au asteptari mari
cum poti face o fata sa te placa indiferent de varsta
sunt trei pasi de care trebuie sa ti cont
1.trebuie sa acorzi atentia ta exclusiv acelei fete
2.comportamentul tau nu trebuie sa fie schimbat-or adica azi o bagi in seama si maine te faci ca nu o cunosti
3.nici o data dar nici o data nu ii oferi prilejul sa fie geloasa
pentru a face o fata sa se indregosteasca de tine trebuie sa o fixezi cu o privire patrunzatoare sa flirtezi cu ea in limita bunului simt nu trebuie sa te duci direct sa ii zici ce vrei o iei pe ocolite si o sa meargawinking
bafta
sa ii spui daca a functionatlove struckwinkinglaughing

| andrei687 a răspuns (pentru alina_iulia):

Mersi este foarte buna.

43 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Mertzan, euro si vila in Monte Carlo

| DubAddcted a răspuns (pentru GdX):

Si cont elvetianwinking

| max_4494 a răspuns:

In primul rand trebuie sa o curtezi.De modul cum o faci depinde si raspunsul la intrebare.

| Ambassaderåd a răspuns:

Pai :
trebuie in primul rand sa ai captezi atentia: fie prin bling- bling [sa ai pe tine ceva de firma- ceea ce e cam "cocalar" dar asta e unele fete se uita si la ce te imbraci"], in al doilea rand sa o facis a rada, sa vorbesticand trebuie[ sa nu scoti perle, ca te ia de prost dupa aia], 3. sa o privestilung ca si cum ai dezbracao din priviri dar si sa-ti retragi benoclurile, sa nu te ia de gagicar sau cine mai stiu eu ce. 4 sa ai vorbesticu frumosul, sa fii atent cu ea [o floare, de prin gradina scolii de unde pe nimeni nu-l tine sa rupe vreo floare], sa te prezinti in momente -cool- de pilda : la o inghetata, pe plaja, la iarba verde, la plecare de la scoala[ luand-o cu frumosul], in parc, in discoteca/ club, mai rar dar trebuie sa fii scurt si la obiect ca te poti alege si cu o partida de te doreste doar pentru o data smugsmug XD... si cam atat... restul depinde de tine happy

| Nimic special a răspuns:

Baga`te in seama cu fata respectiva si scuip`o in ochilaughing. Cu placere am raspunsbatting eyelashes.

| Sylvy13 a răspuns:

Pai mai intai iti faci temele si vezi cei place, ce pasiuni are, la ce se uita de obicei la televizor, apoi intri in vorba cu ea (ar trebui chiar sa vb mult cu ea si pe mess ). Ar mai trebuie sa ii faci complimente apoi faci cumva ca ea sa afle ca o placi si dupa o vreme dupa ce esti si u sigur ca te place o intrebi daca vrea sa fie cu tine. Sper sa primesti un raspuns pozitiv. Sper ca te-am ajutat. Noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi natural sate an braci bine parul sal ai fa cut creasta sau fa-ti cum vrei tu parul, la camase an dungi negre blugi un pic taiati nu mult tenesi negri sau albu, sau poate sa te anbraci la costum, sau poate sa scrii o poezie frumoasa ati spun o poezie frumoasa cand te-am vazut pentru prima data inima mea mi-a batut tare tare de tot si m-am andragostit de tine u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac o fata sa ma placa?

| MysteriShadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand vorbesti cu ea fa-o sa rada nu te da in spectacol ca altfel te va lua drept gacicar sau ce mai stiu eu, asa ca nu si fi timid fi tu insuti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa vezi cei place intra pe hi5 daca are si daca nu fi tu insuti si poartate normal fa-i complimente ia-o imbrate SUCCES

| Adrian_Sergiu_1972 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti nebun sa o iau in brate? laughing))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firar...nimic.din ce scrie aici nu m-ar putea ajuta pe mine.sad
Poate ca sunt eu unpic mai prost laughing dar am o problema asemanatoare...imi place de o fata foarte mult...
Am fost foarte dragut cu ea(cu exceptia zilei de azi cand am dat cu o hartie in ea, dar din joaca laughing ), o bag des in seama, vb mult cu ea pe messenger...
Și am senzatia ca si ea ma cam place, aproape mereu cand ma vede ma ia in brate...straight face sper ca nu din prietenie straight face
Idea e ca as vrea sa ii spun dar daca primesc un refuz din partea ei nu asi mai putea sa dau ochi cu ea vreodata.si prietena ei cea mai buna e foarte barfitoare daca ii va spune ei ceea ce sunt convins ca o va face, va afla toata școala.si ma voi face de ras...crying
Cum naibi sa mai dau ochi cu lumea dupa unca ca asta...
crying as vrea sa ii zic caci tin mult la ea...sad

| Dany_Daniel_1997_TeZN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu pierde timpul spune-i direct ca o placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu areprieten sunt absolut sigur, ...totusi este o idee foarte buna multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine am intrebat o fta daca vrea sa fie cu mine...si a zis ca nu poate ca nu are sentimente pentru mine ce sa fac ca sa ma placa sa fiu cu ea e super draguta si o plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze amice...nu prea mai ai ce sa faci.
Din moment ce ti-a respins cererea...chiar nu mai ai ce sa faci pentru ea. Uito si cauta alta care sa te placawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer te-as ajuta si eu dar sunt in aceas situatie bft frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum fac o fata din clasa sa ma placa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog ajutati-ma si pe mine am intrebat o fata care stiu ca ma place si eu o plac foarte mult si cand am intrebat-o daca vrea sa fie impreuna cu mine mi-a spus ca nu este pregatita pentru o relatie
iar acu dupa 4 saptamana am aflat ca ea place un baiat si sunt sigur ca ar vrea sa fie cu el fiindca i-a spus mamei ei ca vrea sa fie cu el iar cel mai bun amic al ei tot la fel deci nu stiu ce sa fac
si app baiatului aceluia ii place de o alta fata deci nu stiu ce sa fac! sunt in pana de idei mereu o luam in brate etc o bagam mereu in seama(da de cand am aflat nu prea fac asta prea mult)si nu prea as vrea sa ma dau batut

| Iliutz a răspuns:

㊚㊛㊙℗ Salut nu ai auzit? S-a deschis Metin2Agar pvm-hard lv max 99 evo sirius-posedata
㊚㊛㊙℗ rate 50 %

| kain333 a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii puternic. Poate ar tine si sa mergi la sala.Dar nu este ca in desenele animate, cand arati muschii si gata vin din senin 3 fete si se duc cu tine.Tu trebuie sa fii hotarat, puternic si ferm.Nu trebuie sa te ia nimeni de fraier. Fetele o sa vada ca baietii te iau de prost si o sa te creada fatalau.Trebuie sa fii dur cu ceilalti(nu trebuie sa te iei de cei mai slabi.Trebuie doar sa iti invingi temerile si dusmanii)dar sensibil cu ea. Poti sa-i dai o floare,sau o ciocolata(dar sa te interesezi bine ce ciocolata ii place. Daca ii duci altceva decat ce-i place ei sau ii duci ceva complet pe langa,fata,ca toate fetele de exemplu,o sa te considere insensibil), poti sa o inviti la un suc, o bere, o tigara in caz ca fumati si in acele momente poti sa o complimentezi sa afli informatii despre ea, fara sa pari vreun psihopat si in acest fel o sa o cuceresti.Si inca ceva.NU O FACE GELOASA.

| NEsCaFfe a răspuns:

Alina Iulia dar la o fata de 10 ani cum ar trebui sa o fac sa ma placa? este prietena cu mine si nu stiu cum sa ma placa te rog daca esti on sa imi raspunzi la intrebare

| thelasthero a răspuns:

Mie imi place sa fiu direct. Este cea mai buna idee atata timp cat nu ai nimic de pierdut. Dar sfatul meu este ca atunci cand sunteti prieteni foarte buni nu are rost sa intrebi caci daca ai noroc totul va merge de la sine happy. In cel mai rau caz iti va da o palma deci este OK.

| suntaleex a răspuns:

Frate am si eu aceeasi problema dar nu stiu cum sa ii spun ca tin la ea suntem prieteni

| IdeaL a răspuns:

Simplu, fi sincer

| florinelop a răspuns:

Pai este simplu
fi cat mai dragut si firav cu ea
fai cadouri
invit-o la un suc
la suc o intrebi daca are prieten
si la sfarsit ii ceri prietenia
atat

| Gaby_7325 a răspuns:

Sa-i tragi multa atentie, aratandu-i ca nu iti este indiferenta

| AlyAlynutza21 a răspuns:

E foarte usor sa faci o fata sa te placa. Fetele se indragostesc repede-stiu asta k sunt fata happy - Fa glume in asa fel incat ea sa rada, bag-o in seama, nu fi magar adica sa o jignesti sau sa iti bti joc de ea, tachinez-o(in limita bunului simt) si daca iti intoarce,, gluma,, te place :
winking

| sathenaa a răspuns:

Pai depinde de fata si de tine incearca sa ii vorbesti frumos dar nu ii spune din prima ce intentii ai cu ea fa`o mai intai sa se simta bine cu tine si daca functioneaza mergi mai departe. mult succes, sper ca o sa te ajute raspunsul meu. daca da da fundita te rog!:*

| drummer_3648 a răspuns:

Cum fac ca o fata sa ma placa daca sunt rusinos?

| drummer_3648 a răspuns:

Cum fac ca o fata sa ma placa daca eu sunt rusinos?

| greyhornet a răspuns:

Fi sincer cu ea. Deasemenea incearca sa ii faci complimente dar nu doar despre fizicul ei, asa ii arati ca o vezi ca o persoana si nu ca o papusa. Cel mai important fa-o sa rada.
Daca cauti pe google poti sa gasesti ceva articole interesante, ca acesta de exemplu: http://www.cumfacisa.ro/Cum-faci-o-fata-sa-te-placa

| DevilNestor123 a răspuns:

Buna, simie imi plc de o fata la scoala si e foarte draguta dar nu stiu cum sa stiu daca e interesata nustiou cum s-o fac sama placa,. "sad