| 358ili a întrebat:

Cum faci un baiat sa te placa fara raspunsuri de genul dragoste acu sila nu se face. Daca vreti funda dati-mi raspunsuri la ce v-am interbathappy

Răspuns Câştigător
| Daniela1444 a răspuns:

Nu inteleg de ce vrei sa il faci sa te placa daca nu vrei sa te combini cu el.Sunt de acord cu "13" vrei sa ii dai impresia ca il placi el sa se indragosteasca de tine iar cand iti pune marea intreabare tu sa ii intorci spatele.Eu nu cred ca daca un baiat s-ar da pe langa tine si ti-ar da impresia ca te place si tu l-ai intreba daca vrea sa fie cu tine iar el ti-ar intoarce spatele si ar pleca eu cred ca te-ai simti ca ultimu om de pe pamant
Cum vine vorba aceea:"Ce tie nu-ti place altuia nu-i face"

18 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pai nu ai cum. Ori te place, ori nu!

| AddeAndre14 a răspuns:

Ana_5407 ai o idee buna totusi si eu incerc sa ma placa un baiat pentru ca vreau sa fiu cu el

| h3r a răspuns:

( Noi nu raspundem pentru o simpla funda happy ).
Pai in primul rand, ca sa te placa...ar trebui sa fi tu, cea naturala! Sa incerci sa intri in discuti cu el, sa fi putin mai tupeista etc. In felul acesta daca vezi ca nu-ti da atentie inseamna ca nu-i esti pe plac si ca nu merita atentia ta. Numai bine, sa speram ca il vei cuceriwinking.

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Stai mai mult timp cu el, daca are o problema asculta-l, si dai un sfat, fa-l sa rada cat mai mult cand e prezenta ta, spune-i ca il placi

| 358ili explică:

Nu vreau sa ma combin cu el vreau doar sa ma placa, si sa imi dau seama ca ma place

| h3r a răspuns (pentru 358ili):

Iti vei da seama din comportamentul lui.

| 13 a răspuns (pentru 358ili):

E destul de cred ce intentionezi tu sa faci. Vrei sa-i dai impresia unui baiat ca are sansa sa fie cu tine si ca tu ai fi de acord cu asta incepe sa te placa se indragosteste si cand iti pune marea intrebare tu i intorci spatele si il lasi cu ochii in soare. Sentimentele oamneilor nu-s chestii cu care te joci pentru ca asa ai chef. Ps Ma pis pa funda ta ^_^

| nuamnumedececontinuuisacitesti a răspuns:

Dragostea cu forta nu se poate (vezi am mai schimbat putinlaughingrolling on the floor

| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Trebuie sa incepi sa flirtezi daca iti raspunde continui sa flirtezi si pana la urma va vrea sa va combinati.

| DomnuMăr a răspuns:

Simplu,ii dai o bere laughing

| ana_5407 a răspuns:

Buna! Sfatul meu: Vorbeste cu le, explica'i ca esti in limba dupa el, intreaba'l daca sentimentul e reciprc sh daca nu e spune'i k ti'a placut sa vb cu el poate asa v'a crede ca nu e cine stie ce, sh o va lua ca o gluma! incearca sa tii minte asta ROATA SE'NTOARCE sh daca suferi tu acum dupa el sh el va suferi dupe tine sau alta fatawinking pwpa si succes

| Nobodyone a răspuns:

Fi atenta, tu ai fii cu un baiat pe care nu il placi? Cred ca nu. "Dragoste cu sila nu se face" daca nu stiai pana acum. Doamne, daca si el simte acelasi lucru pentru tine sau 'pentru prietena ta' [ ca mai nou asa e moda pe TPU] te/o va intreba. Crezi ca daca te imbraci mai 'hot', daca iti dai cu glet[fond de ten] pe fata te va placea? No way. Or fi baietii din ziua de azi obsedati, dar fii sigura ca nu vor vrea o 'papusa' langa ei. Daca te vei schimba pentru a te placea un baiat, nu dovedesti decat faptul ca poti fi manevrata usor. Viata merge inainte. Nu e ultimul baiat de pe planeta!
Ai scris intr-un comentariu, mai sus ca vrei doar sa te placa. De ce? Cu ce te ajuta daca te place? laughing Nu va mai inteleg.
[Noi nu raspundem pentru funda, daca nu stiai. Vrem sa ajutam]
Good luck!

| Prodan_Andreeuta_1989 a răspuns:

Il ignori, ii zica ca are o iubita si dupa aceea plangi. dupa ce faci asta te dai pe langa el.

| Prodan_Andreeuta_1989 a răspuns:

Te imbraci sexi

| DeutzAnonimăăă a răspuns:

Înterbat? x_X
Flirtează cu el.

| MystikGirl a răspuns:

Sa vorbasca o prietena buna tie si lui [ neaparat sa fie fata ca baieti vor face bisto si vor zice altceva ] cu el si vorbint sa aduca vorba de tine si sa ajunga fata la intrebarea asta : Tie iti place de ea [ adica de tine ]

| diana2000 a răspuns:

BUNA! Eu te sfatuiesc prieteneste daca baiatul nu te place nu ai ce face eu am incercat sa ma placa dar relatia noasta a mers decat o zi...dac nu te place nu mai incerca sa il obligi sa te placa...dac nu spune-i in fata intre 4 ochii ca il placi si o sa vezi cum reactioneaza. Daca reactioneaza bine spune-i dac vrea sa fie si el cu tine si gata te-ai conbinat cu el dac el reactioneaza uarat spune-i ca a fost o gluma si sa nu se mai supere asa.

| FcSb_MaRi_1997 a răspuns:

Vorbeste.i despre el laughing)..glumesc :p... eu nu cred ca trbe neaparat sa.l faci sa te placa happy, risca si spune.i ce simti :, chiar daca vei fi refuzatasad,... pana la urma sti cum se zice'' incercarea moarte nu are ''winkinglaughinglaughing