| Fn1613 a întrebat:

Cum ii arat discret unui baiat ca-l plac? dau fundita pentru. cel mai explicit raspuns! multumesc anticipat! happy happyhappysi va roog. raspundetibig grin

3 răspunsuri:
| silver1864 a răspuns:

Ca el sa inteleaga ca tu-l placi trebuie sa faci urmatoarele : cind vb pe mess scrie-i tu prima nu astepta ca el sa-ti scrie. astfel el va vedea ca iti pasa de el si apoi poti sa-i spui ca ti-e urit in casa, nu ai ce face... si el deja va intelege ca vrei sa iesiti la o plimbare impreuna si deja pina la aceasta intilnire el ar fi trebuit sa inteleaga ca il simpatizezi si daca mai doresti poti sa-l apuci de mina la aceasta intilnire. astfel el prin atentia pe care o manifesti ar trebui sa deduca faptul ca-l placi!
Bafta! Sper ca te-am ajutat!

| luciana_3279 a răspuns:

Buna, de ce sa-i arati discret ca il placi cand ii poti spune direct, iubirea nu trebuie sa fie discreta ci libera, daca alegi sa-i spui direct ii spui ce simti pentru el pur si simplu, daca vrei sa-i arati mai discret cum spui tu, ii dai de inteles intrebandu-l ce face, ce ii place, fiind mereu prin preajama lui. dar ca sa lamuresi cel mai bine ii spui direct ce simti! asa scapi de orice indoiala si poate v-eti fi impreuna! mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super imi plac mult raspunsurile voastre