| CatyVany a întrebat:

Cum ii arati unui baiat ca vrei o noapte cu el?

14 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Din intrebarea ta rezulta ca nu ai mai mult de 13 ani, asa ca te sfatuiesc sa stai in banca ta si mai bine foloseste un degetel sau ceva, sa nu o dai in avorturi si altele.

| Drolja a răspuns:

Desfaci picioarele.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu ii spui.

| Emilian65 a răspuns:

Il exciti la maxim si el isi va da seama ca vrei o noapte cu el.

| ywar a răspuns:

Te duci la bazin cu el si in apa te tii de cocoselul lui. Dupa ce iesiti din bazin te faci ca gresesti vestiarul... Daca are 13-14 ani nu ai ce sa faci cu el, eu iti sugerez unu de 23-24 ani cu cocoselul format care are ce sa-ti dea. Daca nu iti da cum trebuie si ai boala pe el, il poti acuza de viol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa o asculti pe Drolja. Stie ea ce stie...

| dreamgirl94 a răspuns:

Ii spui laughing

| Şaptepăcate a răspuns:

Dupa mine, in nici un caz nu ii spui asta. Mai bine il faci sa creada ca el este cel care a intiat asta si ce mare cuceritor este ca ai cedat. Nu are nici un farmec sau nu prezinta interes ceva ce primesti "pe tava", poate doar atunci pe moment, daca doar atat iti doresti. Daca te lipesti de el, instinctiv beculetul i se aprinde si o sa incerce sa atinga/sarute/rupa tot de pe tine laughing)
Parerea mea.

| gab0ru a răspuns:

Il chemi la tine acasa si s-a rezolvat.

| David000000 a răspuns:

Pai ii dai ideea sa te intalnesti cu el la un film la el acasa sau unde vrei sa se intample va uitati la un film romantic dupa va sarutati incepi tu... si ar trebui sa vina de la sine big grin funda?

| CatyVany explică:

Bai laughing) mersi oarecum. Si... EnvyU nu cunosti ..nu vorbi. Am chiar 18. Mai cauta si alte intrebari puse de mine si vei vedea. Intrebarea e generala....ca fapt divers.

| CatyVany explică:

O noapte

| VicAlexBuc a răspuns:

O noapte sau prima noapte?:p

| ioanaaaaaaaaaaesupeeer a răspuns:

Depinde. Daca este iubitul tau, incerci sa il saruti mai sexy, sa il atingi in zone "neexplorate" etc. Daca este un simplu baiat, saruta-l, joaca-te cu mintea lui si fa-l sa vina el dupa tine.