| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot dovedi unei fete ca tii la ea cu adevarat? Situatia mea e cam complicata, sunt impreuna cu o fata de o saptamana si pana acum a fost ok, am facut ce face orice cuplu. Dar ea nu prea stie ce sa faca in continuare, simt ca o pierd. Nu crede ca tin la ea cu adevarat, si nici nu pot spune ca ea e moarta dupa mine.

Ce pot face sa simta si ea ce simt eu pentru ea?

Răspuns Câştigător
| iluminous a răspuns:

Prietene hai sa iti zic ceva ce te va ajuta toata viata:daca simti ca nu e facuta pentru tine, nu are rost sa iti irosesti timpul cu ea doar de dragul de a avea o iubita.alege ce iti place.

3 răspunsuri:
| ioana14 a răspuns:

Arata-i oferei cat mai multa cadouri mici cadouri lucruri neisemnate k nu e neaparat sa fie scump incearca sa fi ff dragut cu ea

| SophiexDD a răspuns:

Pai fetele iubesc lucrurile romantice, o stiu pentru ca si eu iubesc asta.Incearca sa o inviti la o cina romantica sau fa`i o surpriza frumoasa! Sau poti renunta la ea...cum vrei tuwinking

| loca05 a răspuns:

Cadourile nu sunt un raspuns.Incearca sa fi tu insuti,spune-i sentimentele tale fata de ea,are de ales in a te crede sau nu,daca nu o sa te creada treaba ei, ea pierde, in orice caz fi tu insuti orice ai face!