Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2707685intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
24 Iul
SATI 274.254AFISARI
116.546VIZITE
96.904V. UNICI
6 Iunie 2010

Cum ii pot spune unui baiat ca nu vreau sa fim impreuna...in cel mai frumos mod posibil? Please help me! Dau fundita!

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 6 Iunie 2010 17:38
    madalicious a răspuns:
    Eu am facut si in modul cum a zis @tweety, treaba cu evitatul si sinceritatea, si ambele au iesit bine, dar i-am mai spus, si ca nu este genul meu, ca am pe altcineva, ca ma recuperez dupa o relatie esuata, si in toate cazurie m-au inteles, sigur nu am mai vorbit, pentru ca nu am avut ocazia, cu niciunul, si ultimul era trist.
    In cel mai frumos mod posibil? Uite asa : " Dragule, eu nu pot fi cu tine, ca acum, inca nu mi-am revenit, dupa despartirea de fostul meu iubit, si nu vreau sa incep o alta relatie asa repede, am nevoie de timp!"
    Sau : " x nu pot fi cu tine pentru ca eu caut alt gen de baiat, si tu nu esti genul meu. Nu te supara dar cred ca o sa gasesti o alta fata mai buna ca mine care sa te si merite."
    Sau : "Scumpule, eu nu pot fi cu tine pentru ca am pe altcineva si vreau sa-i fiu fidela."
    Sau pur si simplu ii spui ca nu poti, ca nu-ti doresti o relatie in acest moment, ca ai multe pe cap.
  • 6 Iunie 2010 23:38
    3u a răspuns:
    Ispui ca inca iti cauti marea dragoste si ca vrei sa fiti doar prieteni.
  • 6 Iunie 2010 19:19
    STARRINGDiva a răspuns:
    Incerca sa-i vorbesti frumos spune-i este un baiat dragut simpatic de treaba ca ti-ar fi placut sa ai un prieten ca el dar nu mai prieten nimic mai mult! Ii spui ca nu e genul tau nu va potriviti spune-i ca el o sa aive si alte fete de care sa-i placa si o sa vada jumatate in alta fata! S ii poti sp ca nu esti pregatita sa ai un prieten! Zii ca ramaneti prieteni si nu se stie niciodata :-d
  • 6 Iunie 2010 17:53
    Raspuns anonim:
    Nai cale de a zice in cel mai frumos mod ca nu vrei sa fii cu el zii deodata asa isi gaseste pe altcineva sa fie fericit sa nu sufere pe urma ta
  • 17 August 2010 18:59
    Raspuns anonim:
    Io am facut dupa cum o scris in primul comm si tot ce am faqut o fost sa inrautatesc lucrurile. ii foarte dragut si totusi. mi se pare ca se preface.ne cunosteam de ceva timp. Odata, stateam p banca si si-a apropiat mana de a mea.Chiar mi-a placut cum ma tinea de mana dar, urmatoarea zi pe mess mi-a spus:te iubesc. ce sa cred...adica vreau sa fim doar prieteni. dar m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si cateva zile mai tarziu -incercand sa il evit-i-am spus ca nu cred si apoi prietenu lui(dupa vreo 1 saptamana) m-a intrebat daca mai sunt cu el. dar eu i-am spus ca nu vreau. ce o fi inteles? oare chiar ii place de mine? mi se pare ca se cam preface...
  • 6 Iunie 2010 17:54
    cezar_5212 a răspuns:
    Ii spui ca ai fi flatata dar ca deja a pe cineva