| edyy a întrebat:

Cum ii sa saruti cu limba?

32 răspunsuri:
| Adyna_2391 a răspuns:

Depinde cu cine te saruti... poate fi foarte placut dar si neplacut... experienta isi spune cuvantultongue

| xibalba a răspuns:

Pai mare tehnica nu e. Iti lasi limba sa "zburde" impreuna cu a celeilalte persoane... la sarut sunt importante sentimentele. Daca simti ceva profund pentru cel/cea cu care te saruti, si sarutul va iesi super. Bafta!

| RappK a răspuns:

Prima data poate ti se pare ceva mai ciudat si umed.laughing
si aici are dreptate adyna...depinde cu cine te sarutibig grin...in timp poti sa ai o senzatie placuta sau mai putin placuta...asta tine de partener/ partenerahappy

| spin a răspuns:

Sincer as vrea sa-ti explic, dar nu ma pricep sa exprim in cuv. oricum conteaza ceea ce simti pentru persoana respectiva, dar sa nu profiti de asta pentru ca s-ar putea sa faci "febra la limba"rolling on the floor

spor la sarutatwinking

| sylver69 a răspuns:

Pffff...trist nu ai nici un french la activ? incearca nu am cum sa-ti descriu...

| Swabia a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......prea-stiu/
Uita`te putin la raspunsul lui HepHap! :)))=)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umedlaughing Greu de explicat... mai bine incercitongue

| alina88 a răspuns:

Nu cred ca vreun raspuns te poate face sa intelegi....probeaza,e singura metoda sa intelegi ce inseamna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De acord cu adyna. uite aici un filmulet si niste sfaturi care sa te ajute;;). http://www.codrosu.ro/......tat-video/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bălos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placutt day dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urat si scarbos nu incerca sa faci asa ceva...bealhhh tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Edy...sa stii ca nu se poate explica in cuvhappy...si cum au zis cei de mai sus, vei sti doar la loculfapteihappy, cand stai fata in fata cu el/ea si, va fac limbile ca doi serpi cobralaughing, atunci vei afla raspunsulwinking,laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu am avut oarecum o teama dar va spun ca nu trebuie sa stii sa saruti cand esti cu limba in gura partenerului totul vine de la sine nici macar nu trebuie sa stii sa saruti...asa ca stai fara griji si sarutati-va mai desrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum sta treaba...am trecut si eu prin asta prima oara nu prea ai sa stii sa reactionezi dar incearca sa fi cat ma sigur/a pe tine...incearca nu este greu. Mult succes!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmbig grin e foarte romantic, dar poate fii si erotic, depinde cum o iei tu, depinde de starea in care te afli tu. oricum, ce varsta ai? in fine... e frumos happy e romantic. si crede-ma, nu e mare lucru. doar bagi limba in gura ei si gatalaughing crede-ma, e superb, mai ales daca tii la persoana cu care te saruti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz dar nu stiu ...am 14 ani si nu stiu sa satut ma poate cineva sa-ma ajute plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. tu ma intrebi tot pe mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai tu ma?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ma pricep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ceva foarte greu si eu am incercat de curand si a fost foarte placut

| Kreytza a răspuns:

Scurt pe 2 ii impingi limba laughing si ii zici te tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleu mei edy st acum cu un baiat sh vr sa zic ca are o limba frate laughing) tongue numai la mine in gura o tine sau eu ii tzin limba la mine in gura oricum ii fain da o faci cu pers iubita nici nu ti dai seama o sa fie ceva normal sh obishnuit chiar dupa a 2 -3 intalnire amandoi cu experienta bineinteles laughing)

| deeyanikoletaangel a răspuns:

Pai incearca dac nu ai incercat ca nu ai nimic de pierdut! poate fi placut dar depinde cu cine o faci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nujh ce sa ti spun trebuie sa ai si experienta nujh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sincer e ff smecher mie mi-a fost frica dar totul a venit de la sine e super:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi e ceva placut.mai bine incearca'winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii cum a spus si Adyna depinde cu cine te saruti nu este mare filozofie conteza doar daca iti place pers sarutata dai frau liber sentimentelor :*:*:*:*:X:X:X:X

| Shiver a răspuns:

Afli cand incerci, multa bafta!

| carrie78 a răspuns:

Foarte placut