| AkyShoR a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o iubesc? Si vreau sami mai spuneti ceva. Deci eu cu fata aia ma inteleg foarte bine si am avut multe chestii care sa imi zica intr-un fel ca si ea ma place... deci sa incepem :
1 Ma duc la ea, o imbratisez, o pup pe obraz, si nu zice absolut nimica.
2 Ne tachinam incontinu. ea cateodata mai face ca e suparata pe mine, dupa ma duc o imbratisez si ii zic daca imi e suparata pe mine, si zice ca nu... Si o pup si dupa nu zice nimica si merg cu ea de exemplu la sport. Cand mai mergeam asa la sala la noi la scoala merg cu ea o tin in brate. Cum s-o intreb daca vrea sa se comb cu mine? Va rog spuneti-mi. Voi credeti ca este un sentiment reciproc? dau funda celui mai bun raspuns si care ma poate ajuta!

Răspuns Câştigător
| AndreyFCD a răspuns:

Ti-ai raspuns singur: "Cum s-o intreb daca vrea sa se comb cu mine? "
Scoate-o din clasa si intreb-o, daca nu te-ar fi placut nu te-ar fi lasat sa o ti in brate si sa o pupi.

2 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Prietene,faci un singur lucru:O inviti in oras si vorbiti despre tine despre ea, despre voi.Si eu nu cred ca ea te place, poate te considera doar un prieten.

| oanaonitza26 a răspuns:

Da cred ca e, adica daca nu te.a respins pana acum si tu o tot imbratisezi...da e reciproc. si nu stiu pur si simplu intreab-o. pe facebook, mess sau sms daca iti e mai usor sa te exprimi prin scris....succes happywinking