| DarkAngel_1320 a întrebat:

Cum imi dau seama ca un baiat ma place? Cum ii spun ca il plac fara sa par disperata?
Cat mai multe raspunsuri si cat mai interesante, funda+vott!

1 răspuns:
| νєησм a răspuns:

Pai,daca vrei sa te observe el trebuie sa te dai pe langa el cerei nr de telefon si ID de mess nu e greu trebuie sa vorbiti cat mai multdaca vrei sa observi daca te place e simplu el da niste semne:te priveste intens,iti face cu ochiul, sta pe aproape de tine astea sunt cateva dar sunt mii si mii pai nu cred ca trebuia sa pari disperata cand ii spui ca il placi pai mai bine ii poti spune pe mess e mai ok, bafta:*.