| fiif a întrebat:

Cum imi dau seama daca sarut bine sau nu? just curious laughing. ps: fara jigniri

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Raspunsul este foarte simplu: daca partenerul/partenera mai doreste sa va sarutati, atunci totul e ok, daca nu, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca partenerului ii place sau nu zici nimic 100% saruti bine, sau probabil saruti oribil dar nu vrea sa ti-o spuna...

| blueheart a răspuns:

Daca partenera nu-ti trage o palma ci adanceste si mai mult sarutul inseamna ca-i place cum saruti.winking laughing

| Fulbaster a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il saruti si sa vezi!