| Sosetsicaaa a întrebat:

Cum imi dau seama daca un baiat ma place? Ne cunoastem cam de vreo 9 anibig grin

5 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Dupa cum se uita la txatzele tale iti dai seama

| Neimportant a răspuns:

Dupa felul cum sa comporta cu tine...si dupa felul cum vorbesc(vorbe frumoase)...[IuBeStE BaIaTuL Care ItI SpUnE cA eStI frumoasa, Nu SEXY!]happy

| maradi3 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa mai treaca inca vreo 30-40 de ani si asa, pe la 60 de ani cu siguranta iti vei da seama daca acel baiat(acum mos!)te place sau nu! Iar daca nu te place, poti incerca cu altul, bineinteles folosind aceeasi reteta fiindca trebuie neaparat sa treaca un timp pana sa-ti dai seama de sentimentele baiatului fata de tine!happy

| TeIubesccc a răspuns:

Sunt mii de intrebari d`astea pe TPU. Cauta`le ca noi ne-am cam saturat sa raspundem la aceleasi intrebari la infinit.

| cristy_8962 a răspuns:

Dupa felul cum vorbeste daca te alinta te protejeaza, nu se uita dupa altele intelegi? si oricum poti simti daca te iubestesau nu.succeswinking