| Cyanotic a întrebat:

Cum imi pot da seama daca sunt urat sau nu? Recent am invitat o fata care imi placea in oras, dar ea m-a refuzat. Nu stiu ce sa mai cred...

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să ştii, că fetele nu se uită doar la aspectul fizic!
Încearcă s-o impresionezi cu alte calităţi (le ai, nu?).
Apropo, nu te-ai gândit, că poate pur şi simplu (per ansamblu) nu eşti genul ei? E foarte posibil, să ştii.
Numai bine!

| Klepto a răspuns:

Pfai... gata... sa-ti cumperi o umbrela ca-ti pica cerul in cap.
INCREDIBIL! O fata a zis nu cand ai refuzat-o... ce este de facut?

1.Intri pe TPU si ceri ajutorul si incepi cu "Sunt urat, nici-o fata nu ma place".
2.Iti scoti prostiile astea din cap si iti aduci aminte ca esti barbat.

Sa-ti spun un secret, dar sa fie doar intre noi doi.
Fetele mai spun si nu cand vine vorba de o invitatie in oras.
Cate o sa-ti mai spuna nu...
Mare branza, a zis nu.Ti-a picat o mana? S-a crapat Pamantul in doua?
Absolut deloc.

Eu merg pe premiza ca nu am ce pierde daca invit o fata in oras.
Spune da, ii bine.
Spune nu, tot bine.
Doar nu o sa plang dupa o fata cand mai sunt milioane pe lume...

"Nu stiu ce sa mai cred..."
Crede in tine.
Increderea de sine, asta vrea sa vada o fata intr-un baiat.
Te-a refuzat, asa si? Nu era pentru tine, nu te merita, nu stie ce a pierdut.Caz clasat.

| Anet a răspuns:

Pai cel mai simplu ar fi sa te privesti in oglinda si sa descoperi singurwinking. Oricum nu cred ca fata te-a refuzat pe motivul asta, si nu trebuie sa te consideri urat doar fiindca o fata nu ti-a acceptat invitatia in oras.Ai mai multe incredere in tine si o sa fie totul bine happy

| NickiMinaj a răspuns:

Uita-te in oglinda, de obicei merge.

| caius a răspuns:

Pai simplu ai mai multe variante de ati da seama daca esti urat:
1. daca te scoli dimineata, te uiti in oblinda si imaginea fuge de tine
2. daca mergi pe strada si sperii cainii
3. daca saluti pe cineva si acea persoana se transforma in piatra
4. daca te fugaresc taranii cu furci si tortze
5. daca atunci cand te-ai nascut doctorul vroia sa te bage inapoi de unde ai iesit
6. daca atunci cand ieshi afara intr-o zi cu soara fuge umbra de tine
7. daca porti o punga pe cap si lumea zice ca ai o freza noua

In cazul in care nici una dintre aceste conditii nu au fost respectate atunci esti un om normal, cu prebleme cu capul.
Doar pentru ca o fata te-a refuzat nu inseamna ca esti urar, poate nu esti genul ei sau poate nu o atragi in momentul de fata.