| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot face iubita sa se excite?
Imi da voie sa ii fac orice in afara sa bag mana la chilotei? laughing
Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Mangaierile si pupicurile pe gat sub ureche exprima tandrete. Multe fete mor dupa asa ceva.
Incearca partea interioara a membrelor. Nu o face din prima, dar de pe coapse ai putea incerca mai incolo sa intri in chilotei.
O idee pentru sani ar fi sa ii prinzi in palma lassand sfarcurile meatinse intre degetul mare si celelalte si sa iti rotesti usor mainile.
Incearca pe abdomen, in jurul buricului, mergi usor in jos si invat-o cu tinpul caa intri cam 1 cm. sub marginea de sus a chiloteilor. In general fetelor nu le place sa le bagi degetul in buric.
Si ai grija ca majoritatea fetelor au probleme (majoritatea nereale) in capul lor privind felul in care arata, ideile lor despre aspectul propriu pot rezulta in respingeri.
Poti sa te joci pe deasupra chiloteilor daca nu te lasa inauntru.

5 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Adica mare lucru nu te lasa sa faci sad

| corbulalbrosu a răspuns:

Ti-am mai lasat o data acest raspuns :"Incearca sa-ti strecori incet si finut palma sa ajungi la sanisorii ei si cel mai cel in chilotei. Sa vezi tu atunci excitare si gemete" L-ai si premiat, inseamna ca l-ai apreciat insa imi pun intrebarea de ce nu-l aplici? Este exact ca in jocul de-a pisica si soarecele laughing tu incerci ea refuza, incerci din nou, ea refuza, insa la un moment dat chiar acest joc o va excita.Incearca.Incearca.Incearca.

| Goete a răspuns:

O cedezi unuia cu experienta daca tu nu potiwinking

| Xpressurself a răspuns:

Mangaie-o peste chilotei. nu trebuie sa bagi mana. si peste blugi iti simte mana. dar daca nu poti ajunge acolo tine minte ca tot corpul unei fete este o mare zona erogena. adica incepand de la gat, urechi, spate, picioare, maini...pana la clitoris, punctul g si ce mai au ele pe acolo.

| Xpressurself a răspuns:

Si nu uita ca o poti excita fara sa o atingi, doar din cuvinte: soapte dulci. banuiesc ca stii ce spun. se poate excita si daca ii soptesti la ureche ce o sa-i faci cand ajungi cu ea acasa la intoarcerea din oras