| tripz a întrebat:

Cum impresionez o fata foarte TIMIDA?

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tocmai ca e timida si, implicit, retrasa, o sa o impresionezi mult mai repede si usor!

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Invito in oras, cumparai ceva fai curte din astea.Ma
ea e timida nu tu. fa cea ce sti tu mai bine

| αndï a răspuns:

Ii spui sa-ti arate tatele big grin

| Douapunccteunics a răspuns:

Prin comportamentul tau fara sa te dai mare asta te va face de rashappy baftă

| Agentulx a răspuns:

Incerci sa te apropii de ea sa-i devi mai intai amic, apoi cel mai bun prieten (ca sa aiba incredere in tine) Apoi o sa poti face pasul cel mare. Mult noroc si Sarbatori Fericite!

| Monique1 a răspuns:

Asta-mi aduce aminte de "The Jerk Theory"[ar trebui sa vezi filmul.on the phone
Aaanyway
Depinde cat de apropiat esti de aceasta fata.
Daca esti destul de apropiat de ea, propune-i o activitate care ar speria-o, si incurajeaz-o.
Daca nu esti prea apropiat de ea, e mai greu. Incearca sa-i faci "curte''.
^^bafta!

| Oana14_6751 a răspuns:

Poi o fata foarte timida este o fata care nu are suficienta incredere in ea eu zic ca la inceput ar trebui sa fiti prieteni pana se obisnuieste cu tine dupa care ar trebui sa faci tu primul pas adica dandu-i de inteles ce vreai sa fii cu ea si din astea... daca vrei so impresionezi adui flori sau o floare (gestul conteaza) sau dai o ciocolata sau de revelion fai un cadou cum ar fi un ursulet sau o inimioarawinking
bafta:*

| tripz explică:

Nu mai conteazzalaughing am aflat raspunsulaughing

| tripz explică:

Stiti? faza e ca si eu is foarte timidrolling on the floor

| andrisoaie a răspuns:

Ai spui ca o iubesti