| MariaMd a întrebat:

Cum îţi dai seama că iubitul nu te mai vrea?

11 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Depinde de baiat.
Uni sunt indiferenti, deci faptul ca te "evita" putin nu inseamna neaparat ca vrea despartirea.

Dar daca nu te mai suna/cauta deloc, nu mai vrea sa iesiti in oras, nu iti cauta in niciun fel prezenta, iti vorbeste plictisit, eu zic sa-l intrebi daca te mai vrea sau nu.

De obicei ei spun.

| OnuOnulică a răspuns:

Ori te poate evita ori nu te mai bagă în seamă.

| neutrino a răspuns:

Se pupa cu alta, iar pentru tine este mai tot timpul ocupat.

| Public22 a răspuns:

Cand nu vrea sa mai faca sex cu tine. Atunci, clar nu te mai vrea.

| Pinocchio a răspuns:

Te va evita.

| HDeNiSaR a răspuns:

Te lasa cu ochii sub clar de luna! laughing

| ana5 a răspuns:

Se schimba fata de tine, adica devine mai tot timpul plictisit cand vorbeste cu tine, va vedeti cat mai rar, face lucruri care stie ca nu-ti plac...nu te mai suna asa des cum o facea inainte etc.

| sowhatt a răspuns:

Se va uita la tine stanjenit si va incerca sa se desparta de tine.( parerea mea)

| MaiaGeorgy a răspuns:

Va fi tot timpul plictisit cand e cu tine, veti iesi tot mai rar deoarece e mereu "prea ocupat" si va cauta o gramada de motive ba ca sa va certati, ba sa nu va vedeti... oricum fiecare se manifesta in felul lui, dar tot il vei simti indferent.

| dany54545454 a răspuns:

Iti dai ca iubitul nu te mai iubeste.Da-i doua palme.

| Boriana1991 a răspuns:

Cauta mereu motive de cearta si ceea ce faci tu nu e indeajuns de bine. De cele mai multe ori, devine absent in prezenta ta si te evita din ce in ce mai mult. Daca tu crezi ca iubitul tau nu te mai vrea in viata lui, cel mai bine ar fi sa ai o discutie serioasa cu el si sa-l intrebi ce se intampla cu voi, iar in acest caz vei fi si tu linistita cu tine.