| Miihaa a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat e sau nu mai e virgin?

15 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ii verifici "AȚA" a.k.a preputul, daca este rupta/rupt. Dar la unii se "rupe" la altii nu. Concluzie: Poti crede ca e virgin si el sa fie crai mare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe partea de jos a penisului are pielea aproape lipita de orificiu. Daca este rupta si preputul (asa se numeste) se poate decalota usor catre innapoi nu mai este virgin.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa-ti dai seama daca el nu-ti spune sau nu-ti arata!

| corbulalbrosu a răspuns:

Este IMPOSIBIL sa-ti dai seama daca un baiat si-a inceput activitatea sexuala pe baza aspectului fizic al penisului. Exista o foarte mica sansa de a afla daca el refuza sa-ti spune sau neaga deoarece doar un mod mai stangaci de a actiona sau a se comporta in timpul primului act sexual intretinut cu tine l-ar putea trada, da de gol prin lipsa lui de experienta sexuala. In concluzie poti afla doar daca el este sincer si iti va spune adevarul "gol-golut" in aceasta privinta. happy

| mihai69 a răspuns:

Nu îți dai seama.

| Emilian65 a răspuns:

Iti poti da seama de virginitatea lui, dupa modul cum lucreaza la primul act sexual.

| OldSoul a răspuns:

Il duci la detectorul de minciuni.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Dupa cum da la buci.

| Lawliet14 a răspuns:

Amilee, nu te lua dupa astia ca-s habarnisti. La majoritatea barbatilor, ata aia nu se rupe. Si in fond si la urma urmei e ok sa nu se rupa. Pentru ca dupa nu ar mai simti la fel.

La barbati n-ai cum sa-ti dai seama.

| Lawliet14 a răspuns:

Decat daca ata e rupta, da. Probabil. Atunci iti dai seama ca nu mai e virgin. Nu ca e virgin. Dar pana la urma si acolo, de exemplu, poate sa fie evreu. Si daca e evreu, ei o au deja taiata de la nastere. Cultura lor.

| Mussette a răspuns:

Acea ata nu se rupe mereu din prima. Da iti poti da seama si dupa comportament, daca atunci va bajbai pe langa tine sau nu, daca isi da drumu imediat, specific unuia virgin.

https://www.facebook.com/2Degeaba/videos/1750336368580321/

| seth2016 a răspuns:

Astia virgini, in cautare de partenere etc. ar trebui sa-si faca un bindi pe frunte ca indienii. Ar fi mult mai clar si mai simplu laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii virgini au alt comportament la primul act sexual. Stangacie, rusine, trac pana la blocare (si nu mai faci nimic cu el). Astea sunt semne ca barbatul nu a avut act sexual pana cand ai pus mana pe el. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| bulbulica a răspuns:

Il intrebi?! (S-ar putea sa te minta, fie sa se dea smecheras, fie sa nu se faca de ras)