| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat e virgin?

Răspuns Câştigător
| rebeka_3345 a răspuns:

Iti dai seama prin lipsa de experienta, prin stangacie, prin emotile manifestate => astea fiind valabile daca baiatul virgin ajunge la pat cu o anume fata.Iar daca nu se ajunge pana intr-un punct atat de indepartat, nu cred ca iti poti da seama usor.

41 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Iti spune.

cami
| cami a răspuns:

Nu-i adevarat! aveti impresia k toti cei experimentati sunt neaparta tupeisti si indrazneti? sau cei mai putin experimentati, timizi? e o mare prostie si un mare neadevar! daca intrebarea ta face referire in momentul actului sexual, atunci ca sa depinsezi un baiat virgin, e mai greu.doar lipsa experientei.(dar este la fel ca la sarut.la primul sarut, cel cu care te saruti trebuie neaparat ca sa-si dea seama k tu esti la primul? nu.asta doar daca nu-i spui.winking
asa ca nu prea ai sanse sa stii tonguewinking

regis
| regis a răspuns:

Il duce bunica la scoala. Daca intre timp a crescut mare, nu mai ai cum sa iti dai seama.

| want2bMajestic a răspuns:

Cam bizara intrebarea... dar o sa incerc sa iti explic. u cum iti dai seama dca o fata este virgina? dupa comportamet? un baiat este virgin dca (dar nu neaparta) este timid atunci cand vb cu el despre un subiect intim si acesta se intimideaza, inroseste, balbaie...cand este nesigur pe ce ce face( adica este stangaci in cea ce face cu o fata).

| DiMoDi a răspuns:

La ce îţi foloseşte să ştii asta?!?!:O E problema personală a fiecăruia! Şi nu e adevărat că numai băietii virgini sunt timizi cum nu e adevărat că cei experimentati sunt toti impertinenţi sau agresivi! Depinde de temperamentul şi educaţia fiecăruia... şi mai depinde de... pudoare...

| Notme a răspuns:

Eu am cunoscut un caz.
Baiatul se tot dadea mare.ca a facut "dragoste" cu aia, cu cealalta si asa tot orasul, dar nu era deloc asa, facea doar pe smecherul! Cred ca iti dai seama ca un baiat e virgin cand esti langa el in pat si nu indrazneste .sa faca nimic. Iar cei sinceri ti-o spun pur si simplu.(putine cazuri.)

| mioara a răspuns:

Nu ii arde de sex

| Ella_6365 a răspuns:

Daca il vezi pampalau, care sta mereu intr-un colt, sau n-are curaj sa abordeze fetele... cam e virgin ^^'

| miumiu a răspuns:

Deci, cum am mai spus pe o alta pagina, nici jumatate din baietii planetei nu cred ca ar recunoaste daca ai intreba... Ei bine daca totusi speri sa recunoasca si iti marturiseste ca este nu te tavali pe jos de ras langa ellaughing-fiecare cand e pregatit!
Alte cateva indicii ar fi :timiditatea, minciunile "detectabile"(de genu -pff pai eu, m-am culcat cu 20 de fete, sau ceva de genu)-dar nu se aplica la toti, uni sunt pur si simplu timizi, alti pu si simplu laudarosi!
byebye

| poppey a răspuns:

Cauta-l la ata, daca e rupta, pielea se da usor la o parte de pe cap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu are experiență la ce trebuie să facă când face dragoste.
Ca și fetele, și băieții au o mică pierdere de sânge la primul contact sexual (dar nu întotdeauna!).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dai seama usor, dupa cum spunea @poppey, trebuie sa incerci sa vezi daca are ata rupta. Fara sa fie in pat langa tine, nu ai cum sa iti dai seama.

P. S. Deranjant faptul ca un baiat e "fraier" sau "prost" daca e virgin, dupa cum vad aici multe fete considera ca un baiat virgin e pampalau, ar trebui sa se gandeasca la cum erau ele cand erau virginewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing ce prostii vorbiti...nu se rupe nici o ata...adica se poate rupe dar asta se intampla foarte rar...in in caz ca nu este bine lubrifiata zona...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lume .baetzi virgin sunt multi sh astai bine. dar fete nu sunt nikki una in ziua de azi virgine ...deorice sunt niste,, cum spune muzicaa rap tirfe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. happy. Am si eu o intrebare. Am` prieten de 7 luni iar el vrea neaparat sa o facem. El spune ca e virgin.Si eu sunt virgina.Insa nu ezitam sa vorbim despre acest lucru. El are 15 ani.Sincer nu stiu ce sa cred? Voi ce ziceti, e virgin sau nu? Nu e timid defel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sangereaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesnta intrebare, cam complicata, pentru ca eu consider ca nici jumatate din baietii planetei nu ar marturisi daca sunt virgin sau nu, asa ca daca el nu recunoaste, nu poti fi sigur 100%de aceasta chestie, indicile ar fi acestea:timiditate, minciuni(tip pfff am avut 20 de prietene)etc.------dar nu se aplica tuturor, unii sunt pur si simplu timizi, alti prea exagerati---doar incredere! ___byebye(miu-miu)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il duci in pat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum zice Notome, nu prea ai sanse sa-ti zica el in fata(putine cazuri) eu stiu la pr meu laughing))))) ca si el tot asa se lauda ca o faqto cu aia si ailalta si toata romanialaughing si cand colo mi-a zis ca nu-i adv, ca ii virgin... dar nujt ce sa cred... exeprimenteaza cu el prin pat devillaughing alt rasp n-amsad sorrybig grin:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O gramada de prostovani, fara suparare, care nu stiu nici pe ce lume traiesc dar dau raspunsuri de mari experti in sex.

Pe scurt, raspunsul la intrebare : NU POTI! Cu ata sau fara ata, timid sau nu, etc... toata acestea nu garanteaza ca baiatul este sau nu virgin. Se spune ca oricine stie da din cur si sunt atatea filme porno ca sa stii cum sa gauresti conserva ca sa nu mai mearga nicio metoda de pe vremea bunicii de aflare a virginitatii unui baiat. Asta e, baietii sunt mai bazati. La femei mergi la medic si ai prins-o gata pe bagaboanta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand e timid cu fetele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru fata care pus intrebarea inlegatura cu iubitul ei nu o fa ii fffffffff important daca el insista sa o faceti da-l naibi despartete de el ai doar 15 ani si nu sti cate se pot intampla dupa o noapte el ar vrea sa o faca cu tine doar sa se laude asa ca nu are rost sa iti nenorocesti viata pentru un baiay poate ramai insarcinata sau iei sida etccc tipul cred cred ca ii virgin daca dupa 7 luni ti-o cere sa o facwinkingdar nu uita mai asteapta doar esti mica mai stai vreo 2 ani si daca te iubeste asa mult va astepta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

se rusineaza cind iai vorba despre sex

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are tatele umflate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba fratilor nu vedeti ca pe asta il cheama alexandru95, adica e baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca fata nu e virgina si baiatul e virgin ata nu se rupe din prima partida de sex dar daca fata e virgina si baiatul e virgin atunci se dizvirgineaza amandoi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"alexandRU intreaba:Cum iti dai seama cand un baiat e virgin?
pentru c ii trebuie lui chestia asta. nu mai stie daca e virgin sau nu...
ca nu inteleg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre ce ata bv la in baiat at inebunit a cap! laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca nu vrea sa faca sex