| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama cand un baiat e virgin?

Răspuns Câştigător
| rebeka_3345 a răspuns:

Iti dai seama prin lipsa de experienta, prin stangacie, prin emotile manifestate => astea fiind valabile daca baiatul virgin ajunge la pat cu o anume fata.Iar daca nu se ajunge pana intr-un punct atat de indepartat, nu cred ca iti poti da seama usor.

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand e mutalau si reactioneaza ca un prost de virgin ce e?

| bubupunch a răspuns (pentru anonim_4396):

.
pai nu stiu cand fata vrea sa aiba un contact sexual cu el si el nu stie ce sa faca se blocheaza...ii bate inima din ce in ce mai tare cu cat e mai aproape de actul sexual...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt de parere ca un baiat daca e virgin cind o face prima oara cu iubita lui. ea ar trebui sa fie mindra deoarece stii ca e unikta in viata lui... din toate punctele de vedere...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu este belit capu p***u*l*i*i este virgin

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un prieten de 3 ani si prima data cand am avut relati intime cu el a fost minunat iar acum de curand am aflat ca a fost virgin deoarece nu-ti puteai da seama findca era o persoana populara si care umbla cu multe fete deci nu cred cati poti da seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un prieten mi-a spus ca a facut-o de 7 ori si ca inca e virgin. I-am spus ca nu il cred pentru ca nu e posibil asa ceva si mi-a spus sa il caut daca nu il cred...cum e posibil asa ceva? Face misto de mine sau este adevarat?

Alte răspunsuri
| Moldovan_Yonel_1995 a răspuns:

Mergeti in *** mea voi radeti de el da voi cum erati ma? deparca voi nu erati asa ca el Alexandru lasa-i frate in pace pe astia care fac misto ca nu se gandesc deloc.

| CatalinSuperStar a răspuns:

Gaoaze mari gaoaze mici gagici cu tate mici tate mari sau silicon sau adunat cu toate aici OLIMPIADA de f*tut etalat si suptlaughing) asta`i?

Alte răspunsuri