| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti dai seama daca vrei sa mai continui o relatie cu cineva? V-ati despartit aiurea, nu dintr-un motiv anume sau bine intemeiat. Trebuie sa stai cat mai mult timp cu persoana repsectiva sau sa stai departe de acea persoana, incat sa ii simti lipsa ca sa te convingi ce vrei sa faci?

Răspuns Câştigător
| byancutza a răspuns:

Pai da ti la aceea pers daca ii simti lipsa daca te gandesti la acea pers, daca tie dor de aceea pers chiar daca e aproape de tine, daca iti doresti sa fi mai tot timpu cu aceea pers insemna k o iubesti sau ti la ea si da poti continua rel daca daca nu simti absolut nimic cand o vezi sau nu de bukura cu nimic cand te suna sau cv de genu insemna k nu are rost sa mai kontinuati

2 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Poti sa stai departe de ea ani intregi sau sa stati zilnic bot in bot ca daca nu te atrage tot degeaba straight face

| pink2soul a răspuns:

Mda.daca nu te atarage, nu are rost, dar daca tii la aceea pers incearca sa stai mai mult impr